Тапочки з підігрівом

Тапочки з підігрівом

Представляємо Вам тапочки з підігрівом, які працюють завдяки надлегким літій - іонним акумуляторам 2700 mAh . Елементи нагрівання складаються з вуглеволокна і розташовані в пальцевій і передній зоні стопи, які, як звичайно, починають замерзати першими. Провід акуратно і зовсім непомітно захований всередину таких тапочок з підігрівом.

 Акумулятори у виробі захвані до спеціального для них відведеного відсіку - кишеньки, яка розташована знизу. Такий клапан зверху, виготовлений з штучного хутра, який фіксується липучкою. А кишенька з самим нагріваючим акумулятором, закривається зручною і непомітною застібкою - блискавкою .

 Супер Термотапочки можуть підтримувати 3 режими підігріву : 34 ° С, 39 ° С, 44 ° С. Включення і переключення будь-якої з температур виконується за допомогою всього - лише однієї кнопки, розташованої у верхній стороні клапана електричних капців. Обрану температуру Ви можете регулювати за допомогою натиску на кнопку, або, відпускаючи її, при цьому колір кнопки буде змінюватися.

 У заданому режимі підігріву, при температурі 34 ° С загоряється лампочка зеленим кольором, при температурі 39 ° С - лампочка жовтим кольором, а при температурі 44 ° С - червоним кольором.

 Час нагрівання електричних тапочок залежить від температури в навколишньому середовищі і від режиму їх роботи. У середньому, час нагрівання електричних тапочок при режимі 34 ° С буде близько 4-5 годин, з роботою в режимі температури 39 ° С близько 3-4 години, а в робочому режимі з температурою 44 ° С - 2 години. Якщо ж Вам необхідно більш тривалий час зігрівання електричними тапочками, Ви можете обзавестися додатковою парою акумуляторів для них.

 У супер тапочках з електропідігрівом працюють високої якості літій - іонні акумулятори 2700 mAh не мають ефекту запам'ятовування, і які не можуть зіпсуватися частими його підзарядками, а також розраховані приблизно на 500 переподзарядок.

 Зручні і незамінні в холодному приміщенні і просто для комфорту Вашим ногам такі Тапочки з підігрівом, дуже естетичні на дотик, безпечні і неймовірно зручні у використанні. Задник, який легко змінює форму електричних тапочок за Вашим бажанням, може забезпечити і зберегти тепло в п'яткової зоні. М'яка тканина мікрофібри, з якої виготовлені тапочки з підігрівом, приємна на дотик і легка в догляді. Електротапочки з легкістю можна випрати вручну, застосовуючи м'який миючий засіб.

 У комплекті тапочок з підігрівом:

 - 1 пара електротапочек зі знімними задниками

 - 2 літій - іонного акумулятора 2700 mAh

 - 1 пристрій підзарядки з Y - кабелем для одночасної зарядки обох акумуляторів

 - 1 інструкція російською мовою

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • Переглядів: 2933
  • Модель:
  • Наявність: Є в наявності
  • 3 750 грн.