Устілки з підігрівом Thermosoles(Австрія)

Устілки з підігрівом Thermosoles(Австрія)

Кращі в усьому світі і безперечні лідери якості - бездротові устілки з електричним підігрівом на пульті дистанційного керування (ПДК ).

 Виробництво продукції почалося з 2010 року. Така цікава модель устілок найкраще підійде для тих, у кого легко замерзають ноги, тому що максимальна температура підігріву складає 44 ° С, а це значення температури набагато більше, якщо порівнючи з будь-якими іншими зігріваючими устілками, наприклад, без ПДУ.

 Другий, він же середній температурний режим нагрівання, забезпечує таким електричним устілкам температуру 38 ° С. Плюс перевага самостійного регулювання температурного нагріву, а також можливість включати і відключати його за власним бажанням, роблять устілки дійсно кращими.

Електроустілки легко нагріваються завдяки вбудованому акумулятору, попередня зарядка якого, проводиться звичним способом від мережі 220V за допомогою звичайного зарядного пристрою.

 Щоб термоустілки почали свою роботу, необхідно включити закритий під захистом «язичка», близько п'яткової зони виробу перемикач вправо, так би мовити, зрушити його. Головне, це потрібно обов'язковим чином зробити перед тим, як Ви будете вставляти електричні устілки у взуття.

Після того, як Ви вставите устілки, Ви зможете легко контролювати нагрів виробу за допомогою ПДК. І важливо, що повний підігрів електроустілок, буде помітно здійснюватися спочатку в тій зоні, яка схильна замерзнути і дати про себе знати найпершою - у зоні пальців і всієї передньої частини стопи.

 Устілки з електричним підігрівом і зручний пульт дистанційного керування, мають спеціальну 3D об'ємну форму, яка, як можна краще, підходить за анатомічною будовою до форми стопи людини. Використовуючи вже звичні для наших покупців терміни, можна висловитися, що такі 3D устілки, дозволяють себе називати спортивними ортопедичними устілками. Їх об'ємна задня частина, зручно притримує стопу і робить м'яким удар навантаження на зону п'яти, запобігаючи втому ніг .

 Товщина устілок в задній частині 12 мм, і досить тонка в ділянці носка, всього 3 мм, з елементами нагрівання вбудованими всередину передньої частини, що абсолютно не сковує рухи пальців.

 Устілки з електричним підігрівом підійдуть для взуття будь-якого типу. Передня їх частина, може бути обрізана по контуру під потрібний розмір Ваших черевиків, чобіт, кросівок і іншого взуття. Зона контуру відрізу відзначена на устілках помітною лінією.

 Технічні складові для зігрівання електричних устілок, досить надійно заховані і захищені ізолюючими зовнішніми шарами, а це дозволяє застосовувати їх часто і безпечно. Верх з об'ємного поліуретанового шару устілок з електричним підігрівом, покритий надійним нескользящим і приємним на дотик, трохи рельєфним шаром тканини.

 Безперервний час роботи устілок з електричним підігрівом становить близько 6 годин без підзарядки, і зразкової температурі в режимі 38 ° С. Цей фактор залежить від зовнішньої температури і теплопровідності взуття.

 У таких електроустілках застосовуються літій -іонні акумулятори високої якості за типом 900 mAh, які не мають ефекту запам'ятовування, не ушкоджуються частими зарядками, і які можуть бути розраховані на 500 перезарядження .

 Комплект устілок з електричним підігрівом включає в себе:

 - 2 термоустілки

 - 1 зарядний пристрій

 - 1 пульт дистанційного керування (ПДК )

 - 1 інструкція із застосування російською мовою

 - 1 мішечок для зберігання.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • Переглядів: 7289
  • Модель:
  • Наявність: Є в наявності
  • 2 725 грн.