Щітка Комфорт

Нет в наличии Щітка Комфорт
Щітка Комфорт
У новому столітті погляди покупців знову звертаються до традиційних матеріалів, зокрема, до натуральної гуми. Гума, створена на основі натурального каучуку - дивовижний матеріал. Сам по собі він природний, екологічно чистий і, при цьому, за його допомоги можна легко наводити чистоту: він притягує до себе пил і бруд. Справа в тому, що гума володіє так званою розвиненою поверхнею. Це означає, що якщо подивитися на шматочок гуми під мікроскопом, то можна побачити всякого роду борозенки, норки, ходи, шорсткості. Вони і роблять натуральний каучук унікальним чистячим матеріалом. Ці шорсткості втягують всередину своєї структури різного роду забруднення. Вироби з натуральної гуми, завдяки електростатичному ефекту, відмінно притягують пилинки і легко віддають їх при зануренні у воду.
*Каучук витримує перепад температур від -40 до +100 С.
*Гума не боїться жодних агресивних середовищ, тому каучук можна використовувати з будь-якими миючими засобами.
*Максимально стійка до стирання. Вироби з натурального каучуку довговічні і міцні.

Щітка Комфорт має вдосконалену литу каучукову платформу, що забезпечує їй додаткову зносостійкість. Платформа щітки легко кріпиться на ручці за допомогою каучукової гвинтової нарізки. Телескопічна ручка змінює свій розмір від 80 до 150 см. Витончені обриси щітки допомагають плавно обходити перешкоди, не чіпляючись за ніжки столів та стільців. Вона дуже міцна і прослужить вам вірою і правдою багато років.

Застосування
• Працюють щіткою в одному напрямку - на себе, різкими короткими рухами. Не налягайте сильно на ручку при прибиранні килимових покриттів, адже ступінь натискання не впливає на якість прибирання.

• Завдяки електростатичному ефекту, дрібні порошинки і піщинки, вимітаються з поверхні, не піднімаються в повітря, а «примагнічуються» до щітки для автомобіля, тому вона не підіймає пил, як віник. Рівні, відкриті поверхні доцільно прибирати сухою щіткою, а ворсові покриття - і сухою, і вологою, за бажанням.

Щітка також допоможе відтерти особливо забруднені ділянки підлоги (наприклад, на кухні). Для цього налийте на підлогу трохи води з миючим засобом і потріть її як слід. Після цього каучуковим лезом ретельно зберіть брудну рідину з підлоги і промокніть її ганчіркою. Ваша підлога буде як нова! При бажанні цим же способом можна помити і вікна.

• На дачі щітка підмете Вам і підлогу, і садові доріжки від листя.

• Рекомендуємо щітку Комфорт идля прбирання автомобіля, магазинів, ресторанів, перукарень, дитячих садів, і т. д.

Догляд
Щітка для автомобіля миється з милом або будь-яким миючим засобом під струменем води.

Розмір щітки: •
Ручка - телескопічна: 80-150 см
Платформа - пластик: 34x5 см
Висота ворсу: 3,5 см
Колір: синій, жовтий, червоний.
Дистриб*ютор компанія Білий Кіт .
Виробник: SWEEPA, Німеччина.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • Переглядів: 1741
  • Виробник: Sweepa
  • Модель:
  • Наявність: Нет в наличии
  • 1 200 грн.