Універсальний очисник Оранжеве Сонце

Універсальний очисник Оранжеве Сонце
Універсальний очищувач Оранжеве сонце
Прибираючи в будинку чи офісі, ми більше зусиль витрачаємо на відтирку від жиру і кіптяви різних твердих поверхонь: кахлю, ванн, сантехніки, газових та електричних плит і т.д. У магазинах в великому асортименті пропонуються різні чистячі засоби. При видимій різноманітності принцип дії у них один: як засіб, що чистить вони містять сполуки-окислювачі ( хлорвміщуючі речовини або сильні органічні або неорганічні кислоти, як правило соляну або щавлеву). Безумовно, ці речовини полегшують видалення забруднень. Однак є в них і неприємні побічні ефекти. Їх знають усі господині і професійні прибиральниці.

По-перше, ці речовини пошкоджують поверхню яка очищається. Не відразу, не за одне прибирання, але поверхня страждає: стає тьмяною, потертею, і починає іржавіти.
• По-друге, згубно діють на шкіру рук. Працювати з ними доводиться в гумових рукавичках.
• По-третє, кислоти та інші сполуки у великій кількості потрапляють у стічні води і руйнують природу.


Чи є вихід?
Пропонуємо Вам звернути свою увагу на миючий засіб, що чистить оранжеве сонце.
У багатьох країнах світу такі очисники використовуються вже понад 15 років.

Універсальний очищувач помаранчеве сонце зроблений з масла, вилученого з апельсинової шкірки за допомогою холодного пресування. Апельсини ретельно миють щіткою і водою. Їх очищають і вичавлюють сік. Шкірка подрібнюється і витягується вся що міститься в ній рідина. Рідка фракція центрифугується, відбувається відділення масляної фракції. Масло охолоджується до температури -10 ˚ С, в результаті чого, віск згущуюється і спливає на поверхню. Продукт піддається остаточній фільтрації, перетворюючись на безпосередню сировину для виробництва універсального очисника помаранчеве сонце. Очисник має міжнародний сертифікат якості і запатентований компанією OSB.
Переваги використання миючого очисника помаранчеве сонце
• Миючий засіб, що чистить абсолютно натуральний розчинник. Він розчиняє всі типи забруднення, в т.ч. жирного типу.

• Багатоцільовий миючий засіб, який можна використовувати на будь-яких поверхнях, придатних для вологого прибирання. Однаково ефективний в побуті та на виробництві. Очистить прилавки в магазинах, санітарно-технічне обладнання, а також будь-які предмети у лікарні, дитячому садку, фітнес центрі. У будинку широко застосовується на кухні, в туалеті, для очищення багатьох предметів інтер'єру. Миючий засіб, використовується для миття посуду, як шампунь для миття килимових виробів, для прання в пральній машині і вручну, ефективний для миття вікон.
• Надзвичайно концентрований чистячий і мийний засіб! Витрачається вкрай економно, справляється з самими стійкими забрудненнями. Розводиться з водою до необхідної концентрації (інструкція по використанню додається до засобу). Підраховано: середня сім'я використовує 6-10 різних очищувачів. А Вам потрібен лише один! Одночасно береже Ваші руки
Екологічно чистий миючий засіб! Не токсичний і має нейтральну кислотність (pH). Не абразивний (не дряпає поверхню). Не містить барвників, синтетичних ароматів і розчинників. При правильному розведенні очищувач не ушкоджує фарбу, від нього не вицвітають килими та інші поверхні. Залишки миючого засобу повністю розкладаються в навколишньому середовищі протягом 7 днів.
• Є натуральним дезодорантом! Миючий засіб залишає після себе приємний тонізуючий аромат, сприятливо діє на нервову систему. Ніяких штучних ароматизаторів! Застосовуйте в туалеті.
• Добре використовувати для догляду за рослинами. Розведіть його у воді і нанесіть на рослину за допомогою розпилювача. Миючий засіб вбиває шкідників, що викликають хвороби рослин.
Нерозбавлений чистячий миючий засіб зберігається 3 роки в звичайних умовах.
Ідеально сумісний з мікроволокном!

Обсяг: 500 мл
Виробник: OSB, Нідерланди.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • Переглядів: 5496
  • Виробник: OSB
  • Модель:
  • Наявність: Є в наявності
  • 1 000 грн.