Термопояс

Термопояс

Новинка!

Супер зігріваючий пояс, який працює на акумуляторі! Такий термопояс буде створювати комфорт і тепло всьому Вашому попереку. Термопояс виконаний з підтриманням трьох режимів температур: 34 ° С, 39 ° С, 44 ° С. Включати Електропояс і перемикати необхідні режими температур, можна за допомогою кнопки, яка розташована на клапані спеціальної кишені, призначеного для акумулятора.

 Регулювати температуру зігріваючого пояса, Ви зможете простим натисканням на кнопку, потім відпускаючи її, колір кнопки буде змінюватися. У температурному режимі на 34 ° С лампочка загоряється зеленим кольором, при температурі 39 ° С жовтим кольором, а при температурі 44 ° С - червоним. Спочатку при включенні акумулятора колір кнопки підкаже Вам рівень його заряду. Колір червоного індикатора означатиме, що акумулятор повністю заряджений. Жовтого кольору сигнал говорить, що акумулятор має половину заряду, а зеленого кольору індикатор, свідчить про низький рівень заряду всього акумулятора.

 Універсальність розміру зігріваючого пояса, регулюється за допомогою простої застібки - липучки. Якщо необхідно, то довжину термопоясу Ви зможете збільшувати за допомогою додаткового зігріваючого пояса, який входить в набір. Виготовлена ​​з м'якого вуглецевого матеріалу внутрішня сторона теплого пояса , завдяки високоякісному мікроволокна , забезпечує рівномірний зігрівання всієї попереку. А зовнішня його частина, виготовлена ​​з міцної і тонкої матерії - неопрену, що дозволить використовувати пояс довгі роки.

 Час зігрівання цим поясом, залежатиме і від теплової провідності верхнього одягу, і від температури навколишнього середовища, і від режиму, в якому працює акумулятор. Час безперервного зігрівання теплим поясом при виставленому режимі 34 ° С, становить близько 4 - 5 робочих годин, якщо ж температура пояса 39 ° С, то розрахований час трохи менше, 3 - 4 години, а при температурі 44 ° С - близько 2 повних годин. Якщо ж Вам знадобитися використовувати пояс на більш тривалий період, то кращим буде придбати додатковий акумулятор. Зарядний пристрій, що входить в комплект, з вигляду з розгалуженим Y - подібним кабелем, яке дозволить Вам зарядити одночасно два акумулятора.

 Такий класний зігріваючий пояс для Вашої попереку, використовується з високоякісним літій - іонним акумулятором 2700 mAh. Акумулятор не має «ефекту запам'ятовування» і розрахований десь на 500 перезарядок. Він також не пошкоджується при частих зарядках, в цьому Ви можете бути впевнені.

 Зігріваючий термопояс з легкістю переться вручну з додаванням миючого засобу для прання.

 У наборі з Термопоясом Ви знайдете:

 - 1 зігріваючий пояс розміром 120 см

 - 1 додатковий пояс розміром 30см, використовується для збільшення довжини

 - 1 зарядний пристрій

  - 1 літій - іонний акумулятор 2700 mAh

 - 1 інструкція із застосування російською мовою

 - 1 сумка для зберігання.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • Переглядів: 2326
  • Модель:
  • Наявність: Є в наявності
  • 3 250 грн.