Затискачі для пакетів Турбо кліп

Затискачі для пакетів Турбо кліп

Затискач для пакетів. Жодна сучасна сім'я на сьогоднішній день не обходиться без соків і молока, кисломолочної продукції та інших напоїв, упакованих в пакети. Це дуже зручно, чи не так?

Упаковка гігієнічна, розлив відбувається в стерильних умовах без доступу людських рук, та мало ще плюсів можна знайти. І все ж, є деякі мінуси: відкривши подібну упаковку, Вам не завжди зручно наливати з неї: краплі навколо чашки або склянки; неможливість повторного закриття, а значить - прямий шлях для потрапляння в продукт небажаних бактерій та мікроорганізмів.

Саме час познайомитися з дуже зручним винаходом: затискач «Турбо-кліп» допоможе Вам впоратися з усіма вищеназваними проблемами.


Висока якість пластику, яскраві кольори, привабливий дизайн - ось, що відразу звертає на себе увагу в цьому наборі. Затискачі для пакетів чудово впораються з такими матеріалами, як поліетилен та фольга, папір та картон тонкий, подарункова і святкова упаковка.
Набір, до якого входять затискачі для пакетів різної величини, призначений для того, щоб герметично і досить зручно закрити пакети з рідкими або сипучими продуктами, даючи можливість багаторазового повторного відкривання без зусиль.

Затискачі чудово миються, що забезпечує їм довге і корисне життя в господарстві. Їх можна використовувати також і для зберігання продуктів у морозильній камері.

У наборі 10 затискачів:

    
* Довжина 27 см - 1 шт.
    
* Довжина 23,5 см - 3 шт.
    
* Довжина 19 см - 3 шт.
    
* Довжина 15 см - 3 шт.

Інструкції з експлуатації (див. зображення на упаковці):

    
* Перегніть пакет і пропустіть згин через затискач.
    
* Допускається використання в морозильній камері.

Матеріал: пластик.

Гарантований термін експлуатації 1 рік.

Виробник: JOSKO, Німеччина. Продавець: фірма Білий кіт.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • Переглядів: 1654
  • Модель:
  • Наявність: Є в наявності
  • 450 грн.