Сидіння з підігрівом

Сидіння з підігрівом

Супер універсальний винахід, для Всіх любителів постійного тепла, навіть тоді, коли Ви просто сидите в холодну пору року на дозвіллі або на роботі - представляємо Вашій увазі сидіння з підігрівом.

 Таке сидіння з підігрівом відмінно підійде як для водіїв транспорту, так і для тих, хто любить активний відпочинок на риболовлі, полюванні, також для туристів, уболівальників стадіону та інших бажаючих просто не мерзнути і залишатися в теплі.

 Обігрівається сидіння за допомогою нагрівального елемента, який вбудований всередину, і складається з 100 % вуглеволокна і легкого, всього в 59 г літій - іонного акумулятора, що входить в комплект сидіння з підігрівом і розміщується в спеціальному відсіку - кишені збоку.

 Верхній шар термосидіння виготовлений з щільного поліестеру, де сітчастий сегмент в середині, служить для ще кращого зігрівання. Також ще, таке м'яке і тепле сидіння з підігрівом, має наповнення 100 % бавовни.

 Для використання сидіння з підігрівом, надана можливість вибору одного з трьох запропонованих режимів зігрівання за бажанням: 34 ° С, 39 ° С, 44 ° С. Управляти нагріванням сидіння, Ви можете квадратної кнопкою, яка розташована на кишені - відсіку для акумулятора. Режим нагрівання сидіння активується простим натисканням на цю кнопку всього в 3 секунди, після чого, загоряється світлодіодний індикатор.

 Зверніть увагу, що спочатку, колір індикатора показує рівень заряду акумулятора сидіння. Червоний колір говорить про те, що акумулятор повний і повністю заряджений, жовтий колір означає, що акумулятор заряджений всього наполовину, а зелений його колір потребує термінової підзарядці.

 Задати необхідну температуру сидінню з підігрівом, Ви можете, натискаючи й відпускаючи кнопку температурного режиму на панелі управління необхідну кількість разів. У такому випадку, колір лампочки - індикатора буде показувати режим підігріву.

 Зелений колір загориться при температурі 34 ° С, де тепло в такому режимі буде підтримуватися приблизно 4 - 5 годин. Жовтий колір лампочки означатиме, що сидіння знаходиться в режимі 39 ° С і буде розраховане на підігрів приблизно в 4 години. Червоний індикатор - лампочка загоряється при температурі 44 ° С і зможе продовжити зігрівання до 2 годин.

 На час підігріву сидіння, також впливає зовнішня температура. Бокова кишеня - відсік термосидіння розрахований на розташування у ньому 2 акумуляторів, перший є в комплекті, і другий, додатковий, Ви зможете придбати окремо, і застосовувати для більшої тривалості роботи сидіння з електропідігрівом.

 Такі високої якості літій - іонні акумулятори 2700 mAh призначені на 500 перезарядок. Акумулятори зовсім не мають « ефекту пам'яті » і не пошкоджуються від частих перезарядок .

 Для того, щоб зручно зберігати і транспортувати сидіння з підігрівом , Ви можете його згортати і складати в переносну сумку. Також, термосідіння, Ви можете прати вручну, застосовуючи неагресивний миючий засіб.

 У комплект сидіння з підігрівом входить:

 - 1 сидіння з підігрівом

 - 1 зарядний пристрій з Y- кабелем , який дозволить зарядити 1 акумулятор , а також 2 акумулятора одночасно

 - 1 літій - іонний акумулятор 2700 mAh

 - 1 сумка для зберігання ( переносна )

 - 1 інструкція до застосування .

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • Переглядів: 1948
  • Модель:
  • Наявність: Є в наявності
  • 2 125 грн.