Тертки: набір з 4шт+ тримач

Тертки: набір з 4шт+ тримач

Фірма білий кіт спрощує життя домогосподарок і робить її більш комфортною і значною. Ми користуємося терками в повсякденному житті і звикли сприймати їх як щось само собою зрозуміле. Іноді навіть складно уявити, що може їх замінити. Сайт білий кіт пропонує купити Набір з 4-х терок з різними ножами і плодотримачем. Ви можете замовити набір на сайті Білого кота http://www.whitecat.in.ua і купити товар з безкоштовною доставкою в Києві Україні.

1.Терка фірми Білий кіт з широким ножем. Нарізка нічим не відрізняється від нарізки звичайним ножем. Тільки раніше Ви рухали ножем по продукту, то тепер продуктом по ножу. Якщо цибуля, кабачки, помідори, огірки, ковбаса, лимон, і т.д, то це будуть кільця. Якщо це капуста, то при нарізці вийде соломка. Ну, а якщо покласти кабачок, баклажан, морквину довгою стороною, то вийдуть довгі пластини, з яких можуть вийти фірмові фаршировані рулетики.
2. Тертка з великими ножами. На цій тертці Сата Білий кіт Ви зможете швидко нарізати картоплю, овочі кубиками в салат, довгими брусочками для смаження, капусту великими кубиками для борщу.
3. Тертка фірми Білий кіт з дрібними ножами. Продукти нарізаються короткою або довгою соломкою (корейська морквина), цибуля та капуста дрібно для пирогів або котлет.
4. Тертка фірми Білий кіт з фігурними ножами. Фігурна нарізка твердих овочів: хвилеподібна, спіралі, решітки-вафлі.
Леза ножів виготовлені з міцної нержавіючої сталі і заточені під спеціальним кутом.
Плодотримач забезпечує безпеку при роботі, надійно утримуючи нарізані продукти. Ваші руки ніколи не стикнуться з ножем.

Після використання прополощіть набір з 4 терток в теплій воді або під струменем води. Щіткою для миття посуду і натуральним універсальним очищувачем "Оранжеве сонце". Під час миття стежте за тим, щоб Ваші руки не торкалися гострих ножів. Набір терток протріть насухо серветкою або кухонним рушником.

Якщо виникнуть питання дзвоніть на фірму Білого кота в Києві Україні 093 77 58 931; 096 653 14 квітня, або пишіть на електронну пошту Сайту Білого Кота lightwhitecat@gmail.com якщо ви в інших країнах. Можлива доставка по території СНД.

Увага!
Не давайте набір терток в руки дітям. Зберігайте набір з 4 терток в коробці або в футлярі, в місцях, недоступних для дітей місці.
Виробник: SVIM, Греція Колір: жовто-червоний
Продавець: сайт Білий Кіт, Росія
Купити в Києві Україні
Ціна: 272 грн.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • Переглядів: 1569
  • Модель:
  • Наявність: Є в наявності
  • 800 грн.