Швабра 3х1

Новинка Швабра 3х1
Швабра для підлоги 3х1
Вам дивно, що миття підлоги може приносити задоволення? Виявляється, може, та ще яке! Адже все пізнається в порівнянні.

Замість громіздкої дерев'яної швабри для підлоги фірма Білий кіт пропонує легку комфортну швабру для підлоги з телескопічною ручкою, яка висувається на будь-яку довжину від 80 до 150 см, відповідно до Вашого зросту. Хромоване покриття ручки робить швабру для підлоги менш вразливою до механічних пошкоджень різного роду.

Платформа швабри для підлоги з особливо міцного пластику і володіє великим ступенем рухливості (багатопозиційна). Вона легко обійде перешкоди у вигляді ніжок диванів і крісел, загляне в найбільш важкодоступні куточки вашої кімнати, і при цьому меблі рухати не доведеться! Такою шваброю для підлоги дуже легко і зручно мити й витирати підлоги, протирати стіни від пилу за шафами, протирати стелі.

У ванній кімнаті швабра для підлоги допоможе відтерти кахельні стіни і саму ванну. Використовуйте її також для миття вікон і лоджій, в будь-яких важкодоступних місцях.

Ребриста насадка на швабру (вдосконалена Універсальна) з мікроволокна неоднорідна за фактурою, а саме: наявність неглибоких борозенок допомагає збирати більше бруду і легко ковзати по поверхні. Насадку на швабру можна використовувати поперемінно для сухого та вологого прибирання.

Крім того, платформа швабри для підлоги 3х1 має каучукове лезо і абразивну смужку. Каучукове лезо рекомендується використовувати для видалення з підлог і скла великої кількості води, для чого необхідно повернути платформу каучуковим лезом на поверхню, котру чистимо.

Для видалення сильних забруднень (жир, жуйка та ін) з поверхні, використовуйте абразивний бік. Легким рухом переверніть платформу швабри для підлоги абразивом вниз і потріть забруднену поверхню.

Догляд
Не рекомендується зберігати насадку на швабрі для підлоги. Зніміть насадку після використання, очистіть її і висушіть. Перуть насадку на швабру з милом або м'яким миючим засобом для кольорової білизни. Не можна використовувати відбілювач і кондиціонер для води. Увага! Не кип'ятити, не сушити на гарячій батареї!

Саму швабру для підлоги зберігайте в підвішеному стані так, щоб платформа не торкалася підлоги, або ставте на ручку платформою догори. Захищайте платформу від попадання пилу і бруду - так липучка прослужить довше.

Швабра для підлоги пройшла тестування на тривалість експлуатації. Насадка на швабру зберігає свої властивості, витримуючи більше 400 прань. Аналогів цієї швабри для підлоги у світі не існує.
Увага! На швабру для підлоги 3х1 також підходить будь-яка насадка від швабри для підлоги Побутової.

Ручка: хромована телескопічна 80-150 см
Платформа: 37x32x10 см
Виробник: SMART, Швеція

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • Переглядів: 2862
  • Виробник: Smart
  • Модель:
  • Наявність: Є в наявності
  • 1 985 грн.