Серветки для скла Традиційна і Нова(550) Smart

Серветки для скла Традиційна і Нова(550) Smart
Серветка для миття вікон - з мікрофібри без зайвого клопоту, за один прохід зробить Ваше вікно невпізнанно чистим. Миття вікон - одна з найважчих домашніх робіт. Потрібно виконати, як мінімум, 4 операції:
1. нанести миючу речовину, і як правило - хімічну
2. ретельно її розтерти
3. змити водою
4. витерти насухо, не залишаючи смуг(розводів).
Засоби для миття скла високотоксичні, а газета, яку за традицією використовують для протирання, містить вкрай небезпечний свинець.

Тепер рішення знайдено!
Серветки для миття вікон з мікрорізанного мікроволокна, вироблені компанією SMART (Швеція), дозволяють Вам мити вікна в один прохід! Злегка зволожте серветку з мікрофібри (намочіть і сильно відіжміть) і протирайте скло (приблизно так, як протирали класну дошку в школі). Вікно ніби покриється легким туманом, який через кілька секунд розсіється, і Ви одержите ідеально чисте скло, навіть якщо Ваше вікно виходить на загазовану магістраль. Час роботи скорочується в кілька разів. Якість зростає. Ви більше не вдихаєте шкідливу хімію!

Серветки з мікроволокна для миття вікон ідеально підходять для догляду за дзеркальними поверхнями (напр. шафи-купе). Фахівці не рекомендують використовувати при цьому звичайні засоби для миття вікон, так як на поверхні залишається невидима тонка плівка, яка з часом призводить до помутніння дзеркала.

Серветкою для миття скла можна помити і інші гладкі поверхні: плиту, кахель, раковину, будь-які хромовані вироби та багато іншого. Радимо Вам поекспериментувати.

Серветки з мікроволокна для скла бувають 2-х видів: Традиційна і Нова.

Застосування
Традиційна серветка для миття вікон має тонку і гладку фактуру тканини, що дозволяє з легкістю вимити кришталеві підвіски на люстрі, скло фужерів і келихів. Для цього потрібно злегка сполоснути келих водою, а потім відразу протерти його сухою серветкою з мікроволокна. Можна зробити навпаки: вологою серветкою з мікрофібри протерти сухий келих. Ефект буде таким же.
Склад мікрофібри: 85% поліестер/15% поліамід.

Нова
серветка з мікроволокна для скла і миття вікон більш щільна за фактурою і є більш зносостійкою, ніж попередній варіант. Рекомендуємо використовувати її для миття гладких поверхонь більшої площі (вікна, великі дзеркальні поверхні, вітрини магазинів, автомобілі і т.д.)
Склад мікрофібри: 80% поліестер/20% поліамід.

Поради
1) Перед першим застосуванням серветку з мікрофібри треба ретельно випрати з милом і прополоскати. При цьому змиється весь технічний пил, який осідає на неї в процесі виготовлення.
2) Всі вищеперелічені роботи роблять вологою і добре віджатою серветкою з мікроволокна (в іншому випадку на склі можуть залишатися розводи).
3) При роботі можна зволожувати скло з пульверизатора (якщо Вам це зручно) і протирати його сухою серветкою для миття вікон.
4) Рекомендуємо працювати серветкою з мікрофібри в складеному вигляді. Тоді нею можна пройти велику площу, жодного разу її не випираючи.

Догляд
Серветки для миття вікон з мікроволокна прекрасно віддають бруд при пранні будь-яким видом мила. Також можна прати в пральній машині, використовуючи м'які миючі засоби для кольорової білизни, що не містять відбілювачів і кондиціонерів для води. У випадку сильного забруднення серветку з мікрофібри рекомендується прокип'ятити (зволожити, сильно намилити і кинути у киплячу воду на 3-5 хвилин). Витримують до 150 кип'ятіння. Не прасувати. Не сушити на гарячих батареях.

Термін служби більше 2-х років при інтенсивному використанні.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • Переглядів: 3821
  • Виробник: Smart
  • Модель:
  • Наявність: Є в наявності
  • 500 грн.