Покутська кераміка

Покутська кераміка

Основа всіх стилей

Народний стиль ми його ще називаємо етно це той стиль з якого все починалось. Це стиль яким користувались наші діусі і бабусі. Прості, але в той же час дуже досконалі форми. В основі стоїть принцип золотого січення. Нічого зайвого, але в той же час довершена гармонія.

Ми доводимо ці стилі, ще таким чином, щоб вони мали старовинний вигляд.

Якщо на звичайному народному стилі зробити Покутський орнамент, то він має назву "святковий"

Наступний стиль, має назву "Шляхтянський" від слова Шляхта - це українська аристократія. Також цей стиль пронизаний українським барокко з відповідними орнаментами і завитками, але в той же час цьому стилю присутня простота - як і усьому українському. Розкіш як доповнення, а не першооснова.

Червона Русь - наші землі, загалом Галичина, в старовину мали назву Червона Русь. Це історичний княжий стиль. Візантійські форми, орнамент прикарпатський. Такого стилю посуд був на княжих столах.

Ще один історичний стиль Тиверський. На нашій території жили Тиверські племена. Середньовічні, рубані, різкі і чорнобілі форми.

Наступний "Покутень". Трипільскі орнаменти стилізовані під сучасність. Назва походить від селища Кокутень(Румунія) де вперше були знайдені розкопки Трипільскої культури. Ми поєднали дві назви Кокутень і Покуття, вийшов новий стиль Покутень.

Використовуються орнаменти під Трипілля. Це досить важко виготовити, тому що практично все ручна робота.

Наступний стиль - Потішний. Жартіливі українські статуетки, формочки, коляднички.

Ще один стиль який ми розробляємо називається бондарський, зроблений під дерево.

Ми розробляємо посуд якого раніше небуло.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • Переглядів: 1936
  • Модель:
  • Наявність: Є в наявності
  • 1 250 грн.