Перчатки(Рукавички) з підігрівом Warmawear(Великобританія)

Перчатки(Рукавички) з підігрівом Warmawear(Великобританія)

Модель Heated Sports Gloves. Рукавички з підігрівом компанії Warmawear (Великобританія) 

Так само, в комплект до цих рукавичок йдуть внутрішні, тоненькі рукавички-Лаєри, які Ви можете використовувати для додаткового збереження тепла всередині.

Нагрівальні елементи розміщені на зовнішній частині зап'ястя і пальців. Максимальна температура обігріву 42 градуси за Цельсієм. Тепер, Ви можете натиснути кнопочку на зап'ясті Ваших рукавичок з підігрівом. Червоний індикатор свідчить про те, що обігрів рукавичок почався.

Через кілька хвилин Ви відчуєте тепло. Коли червоний індикатор згасне - акумулятори розрядилися. Зарядіть акумулятори і використовуйте їх знову. Час зарядки 4-5 годин.

 Важливо! Для зарядки, використовуйте якісні зарядні пристрої. Ми рекомендуємо Intellicharger i4. Його вартісь на ринку 26-27 $. Це універсальний зарядний пристрій - він буде Вам дуже корисний не тільки для зарядки рукавичок з підігрівом.

В нашому випадку його зручно використовувати тому, що він одночасно заряджає 4 акумулятора, а так само показує процес зарядки в реальному часі. Після того, як Ви зарядили акумулятори, вставте їх в блоки, які розташовуються в спеціальних карманчиках на зап'ястях. Увага! Акумулятори з'єднані послідовно, тому правильно вставляйте їх в блоки «+» до «+», «-» до «-». У кожну рукавичку йде 2 таких акумулятора.

Наші тести показали, що при використуванні таких акумуляторів, рукавички гріють 5-10 годин, в залежності від температури зовнішнього середовища. Ми рекомендуємо використовувати акумулятори типу 18650 НА 3,7v, з ємністю 2200Маh. Ви можете, придбати такі акумулятори на будь-якому ринку, їх вартість 3-4 $ за штуку. 

Перчатки створено з відмінної міцної тканини (поліестеру) і самі по собі дуже теплі і зручні, а також красиві. До речі, акумулятори і зарядний пристрій в комплект до рукавичок не йдуть. Але Ви можете окремо купити їх у нас, і ми Вишлемо їх Вам разом з рукавичками. 

Перед початком використання рукавичок з підігрівом, зарядіть акумулятори. У цих рукавичках можна використовувати 2 види акумуляторів. Перший вид - батарейка або акумулятор типу КРОНА. Але як показали наші тести, від крон ці рукавички гріють 15-30 хвилин. 

Мы рекомендуем использовать аккумуляторы типа 18650, с емкостью 2200Маh, 3,7v. Вы можете, приобрети такие аккумуляторы на любом рынке, их стоимость 3-4$ за штуку.

Мы рекомендуем использовать аккумуляторы типа 18650, с емкостью 2200Маh, 3,7v. Вы можете, приобрети такие аккумуляторы на любом рынке, их стоимость 3-4$ за штуку.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • Переглядів: 3570
  • Модель:
  • Наявність: Є в наявності
  • 1 925 грн.