Термоперчатки з підігрівом

Термоперчатки з підігрівом

Рукавички з підігрівом продаються з неймовірно легкими акумуляторами всього 59 г! А дроти акуратно прибрані всередину термоперчаток і зовсім не заважають при їх носінні! Елементи нагрівання складаються з вуглеволокна і розташовуються в палацовий зоні рукавичок.

Акумулятори такого зігрівального виробу розташовані у зручних міні кишенях знизу, повністю покриваючи зап'ястя. А керувати нагрівальним процесом електричних рукавичок, Ви зможете за допомогою невеликої квадратної кнопки, яка знаходиться зверху на кожній з рукавичок з підігрівом.

Термоперчатки розраховані на підтримку трьох режимів температурного підігріву : 34 ° С, 39 ° С, 44 ° С. Процес зігріву виробу Ви зможете настроювати шляхом натискання на кнопку, яка знаходиться на розтрубі однієї з рукавичок, помічаючи, як колір кнопки буде змінюватися. При температурному режимі 34 ° С кнопка - лампочка загоряється зеленим кольором, при температурі 39 ° С - жовтим кольором, а при температурі 44 ° С - червоним.

Час зігрівання електричними рукавичками залежить від режиму роботи виробу і від зовнішньої температури. У середньому, час нагрівання термоперчаток при використанні режиму 34 ° С, становить 4 - 5 годин, при роботі в температурному режимі 39 ° С близько 3 - 4 годин, а при температурі 44 ° С де - то до 2 годин. При потребі на більш тривалий період зігрівати Вашы руки, Ви завжди зможете придбати і скористатися додатковою парою акумуляторів.

 У таких рукавичках з електричним підігрівом, застосовуються високої якості літій - іонні акумулятори 2700 mAh. Акумулятори абсолютно не мають «ефекту запам'ятовування» і можуть бути розраховані на приблизну кількість перезарядок в 500 разів ! Ви можете не хвилюватися не переживати, акумулятори абсолютно не Пошкоджуваність частими зарядками.

Також, ми завжди даємо раду, носити рукавички з підігрівом разом з поверх одягненими термоварежками. Це ще краще зможе зберегти тепло Ваших рук, і стане сприяти більш тривалому процесу роботи акумуляторів. Такі рекомендовані зігріваючі теплі рукавиці, були розроблені спеціально для застосування їх разом з рекламованими електроперчатками.

Рукавички з електричним підігрівом зручні, комфортні та безпечні при використанні. Еластичність вуглецевого мікроволокна, за допомогою якого здійснюється підігрів рукавичок, і матеріалу поліестеру - найсучасніший, м'який, що тягнеться матеріал, забезпечать Вашим рукам високий комфорт і зручність, а також, такі тканини, не стануть перешкодою будь-яким Вашим рухам руками. В електричних рукавичках легко писати і телефонувати по мобільному телефону.

Розтруби таких супер рукавичок з підігрівом досить щільні і широкі, тому акумулятори в кишені не натиснуть на Ваші зап'ястя, а панель керування виробом, легка, доступна і зручна у використанні. Розтруби рукавичок можна натягнути вище на рукави Вашої куртки і зафіксувати призначеним шнурком, який протягнуто по нижній частині рукавичок з електропідігрівом.

Такі супер термообігріваючі рукавички легко перуться вручну з використанням м'якого миючого засобу для кольорової білизни .

Комплект рукавичок з підігрівом:

- 1 пара термоперчаток

- 2 літій - іонних акумуляторів 2700 mAh

- 1 зарядний пристрій з Y -подібним кабелем, який можна використовувати для одночасної зарядки двох акумуляторів

- 1 переносна сумка для зберігання

- 1 інструкція до застосування.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • Переглядів: 2045
  • Модель:
  • Наявність: Є в наявності
  • 3 875 грн.