Паста для чищення(350г)

Паста для чищення(350г)

Який засіб для чищення варто купити?

ПАСТА ORIGINAL UNIVERSAL має у складі,як основний компонент, 76 відсотків глини. Біла глина - дуже якісний всмоктуючий засіб. Глина буквально втягує різного роду забруднення. Як відомо, її використовують у медицині і косметології, і цей факт ще раз підтверджує якість такої сировини для прибирання і чищення. Які ж 24% миючого засобу для ванн залишилися? Три (3) відсотка мильних пластівців, шість (6%) нейтрального мила, 3 відсотка яловичого жиру, 0,26 відсотка гліцерину, 11,74% води і лимонної віддушки.

Кожна складова частина вирішує своє завдання. Органічні кислоти в складі яловичого жиру ефективно очищають від іржі. Біла глина якісно видаляє жирні й інші неагресивні забруднення. Ваші руки тепер не потребують гумових рукавичкок, вони захищені гліцерином. Легкий лимонний аромат робить пасту приємною у використанні. Унікальність чистячої пасти в тому,що всі ці якості працюють разом і підсилюють дії один одного. У пасті відсутні агресивні інгридієнти, які можуть негативно впливати на здоров'я і навколишнє середовище.
Застосування:
Ще один мій улюблений продукт: наш чистячий засіб на основі білої глини. Я його застосовую не тільки для миття ванни і раковини, не тільки на кухні. Мені подобається те, що працювати нею можна без рукавичок. Але я знайшла для себе ще й інші можливості застосування пасти. Наприклад, мию нею підвіконня склопакетів. Вони в мене не глянцеві, а шорсткі, відмити їх водою нелегко, а іншими миючими засобами для ванн, що містять або кислоту, або хлор, я не користуюся. Крім того, я використовую пасту при прибиранні кахлю на підлозі, а саме швів між кахельними плитками. При цьому теж вбиваю відразу двох зайців: не тільки очищаю межкафельні шви, а й використовую пасту в якості замазки або затирки, так як вона біла, і я її не до кінця стираю, залишаю зумисне між швами, щоб вони виглядали білими, як ніби тільки що пройшов ремонт ..
Нанесіть куплений чистячий засіб на вологу губку або серветку і ретельно протріть повехню, яку бажаєте очистити. Якщо Вам потрібно очистити безнадійно брудну поверхню, нанесіть пасту і почекайте десять хвилин. Тепер змийте водою або протріть вологою ганчірочкою. Ви будете приємно здивовані ефектом.

Відгуки: Я купила чистячий засіб ORIGINAL UNIVERSAL. Це відмінний товар. У мене ця банка майже півтора року, і лише недавно в ній утворилася «лунка». А я ж цю банку постійно ношу з собою ...

Як почистити ванну з допомогою Очищувача «Біла глина»? Дуже брудну ванну потрібно натерти білою глиною, бажано залишити на ніч, потім зранку змити все водою за допомогою будь-серветки з мікрофібри. Треба сказати, що ванна з часом сама очиститься, приблизно після 2-3 чищення. Біла глина спокійно, не дряпаючи очищає і склокерамічну плитку.
.
Вага: 400 г
Виробник чистячої пасти: SMART, Швеція
Продавець: Білий Кіт, Росія

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • Переглядів: 2022
  • Виробник: Smart
  • Модель:
  • Наявність: Є в наявності
  • 750 грн.