Накидка з підігрівом

Накидка з підігрівом

Новинка ! У продажу до холодів купіть накидку з підігрівом ! Телефонуйте, дізнавайтеся, придбайте !

 Така накидка з підігрівом легко забезпечить тепло і подарує комфорт в області плечей, шиї і спини, Електрична накидка з підігрівом працює за рахунок двох легких невеликих акумуляторів, які розташовуються в спеціальних відсіках - кишенях, на вигляд які, виглядають, як клапани для декорації. Нагрівальні елементи та проводи, виготовлені з вуглеволокна, акуратно заховані всередину накидки, тому носити таку термонакидку абсолютно безпечно, зручно і практично .

 Накидка з підігрівом виготовлена ​​з приємною і м'якою мікрофібри. Вона повністю пристосована для того, щоб її носили і на вулиці, і в приміщенні. Комір накидки знімний, а також він дозволяє забезпечувати надходження більшого тепла до горла. Таку накидку Ви легко зможете випрати вручну з будь-яким м'яким миючим засобом для кольорової білизни .

 На накидці з підігрівом, точніше, на передній її частині, біля застібки, знаходиться кнопка управління самого підігріву. Натискаючи її, Ви можете вибирати один з трьох наданих температурних режимів: 34 ° С , 39 ° С , 44 ° С. Одночасно, ця кнопка управління є і індикатором температурного режиму підігріву накидки. При температурі нагріву 34 ° С кнопка горить зеленим кольором, при режимі температури в 39 ° С - жовтим кольором, а при максимальній температурі в режимі 44 ° С - червоним. Включення і виключення електричного підігріву накидки, відбувається за допомогою цієї ж кнопки - індикатора.

 Тривалість роботи підігріву накидки безперервно, пов'язана з температурою на вулиці, з температурою в приміщенні, і від режиму роботи самого виробу. Приблизний час підігріву виробу при температурі 34 ° С дорівнює 4 - 5 годин, робота при температурі 39 ° С десь - 3 - 4 години , а при самій високій температурі в 44 ° С - 2 години. Щоб Ви змогли збільшити час підігріву накидки, Ви можете придбати в нашому інтернет - магазині додаткову пару акумуляторів.

 Високої якості літій - іонні акумулятори 2700 mAh продаються в комплекті з накидкою. Акумулятори абсолютно не мають « ефекту запам'ятовування », не ушкоджуються частими зарядками, і з упевненістю можуть бути застосовані приблизно на 500 переподзарядок !

 У наборі до накидки з підігрівом входить:

 - 1 накидка з підігрівом

 - 2 літій - іонних акумулятора за типом 2700 mAh

 - 1 пристрій зарядки з Y - кабелем , який використовується для одночасної зарядки двох акумуляторів

 - 1 сумка для зберігання виробу

 - 1 інструкція із застосування .

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • Переглядів: 1386
  • Модель:
  • Наявність: Є в наявності
  • 3 250 грн.