Мильні горіхи(1кг, на вагу)

Мильні горіхи(1кг, на вагу)
Ці горіхи ростуть на мильних деревах. Круглі жовто-коричневі мильні горіхи мають діаметр 2-2,5 см.

Цінними є не ядра, а шкаралупки горіхів. В них містяться органічні сполуки - сапоніни (глікозиди). Це натуральні природні піноутворювачі. Сапоніни повністю розкладаються в навколишньому середовищі і, на відміну від мила, не створюють лужної реакції.

Мильні горіхи відмінно відпирать білизну в пральній машині і під час ручного прання; миють посуд, у тому числі в посудомийних машинах; чистять ювелірні вироби із золота і срібла; використовуються під час прибирання в будинку і для миття автомобілів, відлякують комарів, мух; емульсія мильних горіхів служить добривом для домашніх рослин.

Горіхи гіпоалергенні; дбайливо відпирають найтонші і делікатні тканини, зберігають колір білизни при пранні, не вимагають пом'якшувача і ополіскувача, повністю розкладаються в навколишньому середовищі; прості у застосуванні, багатофункціональні, економічні, використовуються багаторазово.

Щоб сапоніни виділилися з горіхів в максимальній кількості, шкаралупки горіхів попередньо подрібнюють. Потім складають шкаралупки в бавовняний мішечок, а мішечок поміщають в барабан пральної машини разом з білизною.

Щоб горіхи відпирали ефективніше, білизну потрібно укладати нещільно.

Кількість необхідних шкаралупок залежить від жорсткості води і температури прання.

При температурі 30-40 градусів, в залежності від жорсткості води, рекомендується використовувати 6-8 скорлупок. Кількість застосувань - 4 рази.

При температурі 60-90 градусів, в залежності від жорсткості води, рекомендується використовувати 3-5 скорлупок. Кількість застосувань - 2 рази.

Рекомендація усереднена: визначайте оптимальний режим прання і кількість шкаралупок, в залежності від кількості використовуваної води.

Для зручності та ефективності застосування горіхи продаються в комплекті з фасувальними бавовняними мішечками (3 шт.).

Продавець в Росії і Україні: БІЛИЙ КІТ

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • Переглядів: 2042
  • Виробник: Білий Кіт
  • Модель:
  • Наявність: Є в наявності
  • 1 500 грн.