Машинка для видалення кісточок з вишень

Машинка для видалення кісточок з вишень

Машинка для видалення кісточок з вишень - механічне пристосування помпового типу. Швидко обробить великий обсяг ягід. Легко видалить кісточки зі свіжої та консервованої вишні та черешні. Матеріал - харчовий пластик. Легко миється звичайним способом. Вибравши в каталозі магазину Білий кіт машинку для видалення кісточок з вишень, Ви маєте можливість придбати продукцію з безкоштовною доставкою в Києві Україні.

Як користуватись машинкою?
• Гумова підкладка в основі контейнера і бічний важіль дозволяють стійко зафіксуватии машинку на гладкій поверхні столу. Для цього поверніть важіль проти годинникової стрілки до опору.
• Під жолобок поставте ємність для збору обробленої ягоди.
• У лоток засипте чисту суху вишню. Видаляйте кісточки, натискаючи на виштовхувач.
• При необхідності звільніть контейнер від кісточок.
• Після завершення роботи розберіть машинку і добре промийте деталі.
Як зібрати машинку  для видалення кісточок з вишень?
Зберіть виштовхувач кісточок, закрутіть гвинтову кришку (схему див на упаковці). У проріз на внутрішній стороні лотка вставте спеціальну прокладку. Встановіть лоток на контейнер

Досвід застосування продукції  Білий кіт:

Мене і моїх знайомих, які варять варення та компоти, дуже втішила машинка для видалення кісточок з вишень. Купивши машинку, ми не стали чекати сезону і випробували її на вишні з компоту. Результат нас приємно здивував. Працювати  було дуже просто. Кісточки з вишень видалялися швидко. І найголовніше, ягоди не пом'ялися!
Мої батьки мають свою присадибну ділянку. Влітку, у сезон заготівель, з однієї тільки вишні мама варить компоти, варення, джем, а також сушить і заморожує ягоди. Машинка для видалення кісточок з вишень зробила їй просто неоціненну допомогу. З такими пристосуваннями будь-яка робота в радість!

Якщо виникнуть питання, телефонуйте в магазин Білий кіт в Києві 093 77 58 931; 096 653 14 04 або замовте продукцію на сайті Білий Кіт.

Колір: білий.
Виробник: Греція.
Продавець: магазин Білий Кіт, Росія, Україна.
Купити в Києві Україні.
Ціна: 243грн.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • Переглядів: 2670
  • Модель:
  • Наявність: Є в наявності
  • 675 грн.