Комплект серветок із мікроволокна

Новинка Комплект серветок із мікроволокна
Комплект серветок
Серветки з мікрофібри компанії SMART, їх ще називають «шведські серветки», - це принципово новий спосіб очищення поверхні від пилу без використання хімічних речовин. Виготовлені вони з мікророзсіеченного мікроволокна, виробленого за новітніми технологіями, що дозволяє Вам використовувати для чищення тільки воду. Серветки з мікроволокна здатні дуже ефективно втягувати будь-які речовини - від побутового бруду до мікроорганізмів, саме так, як природні капіляри втягують воду і поживні речовини.

Цей комплект є прекрасним, економним варіантом. Ви купуєте 4 серветки з з мікрофібри за ціною 3-х! Включає в себе найнеобхідніші в побуті засоби для прибирання та особистої гігієни.

У комплекті:
• серветка з мікроволокна для скла Нова (40х40 см)
• серветка з мікрофібри Люкс (32х31 см)
• серветка з мікроволокна Антибактеріальна, з іонами срібла (24х24 см)
• серветка з мікрофібри Вафельна (32х31 см)

Застосування
Серветка з мікроволокна для скла Нова призначена для миття вікон, дзеркал та інших гладких поверхонь. Працює у вологому стані, істотно скорочуючи час прибирання і дозволяючи вимити вікно в один прохід.

Серветку з мікрофібри Люкс використовуйте для прибирання пилу в сухому вигляді і для видалення більш стійких забруднень у вологому вигляді. Допоможе легко вимити плиту, холодильник, сантехніку. Підходить для миття автомобілів.

Серветка з мікроволокна Антибактеріальна призначена для інтенсивного знезараження оброблюваної поверхні (шкіра обличчя і тіла, предмети побуту і т.д.).

Серветка з мікрфібри Вафельна рекомендована для особистої гігієни, щоденного догляду за обличчям, а також ніжною шкірою дитини.

Догляд
Серветки з мікророзсіченного мікроволокна прекрасно віддають бруд при пранні будь-яким видом мила. Також можна прати в пральній машині, використовуючи м'які миючі засоби для кольорової білизни, що не містять відбілювачіві і кондиціонерів для води. Не прасувати. Не сушити на гарячих батареях.

Термін служби серветок з мікрофібри не менше 2-х років при інтенсивному використанні.
Виробник: SMART, Швеція

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • Переглядів: 1902
  • Виробник: Smart
  • Модель:
  • Наявність: Є в наявності
  • 1 200 грн.