Автомобільний набір - найкращий подарунок автомобілісту.

Автомобільний набір - найкращий подарунок автомобілісту.
Набір для автомобіліста

Набір автомобіліста спеціально розроблений для якісного догляду за автомобілем. Набір складається з 2 серветок: Традиційна у вологому вигляді призначена для полірування скла, фар і дзеркала автомобіля. Салфетка Суперуніверсал має дві поверхні: гладку і розпушену - це дозволяє легко видалити пісок і старий бруд. Не потребує додаткових миючих засобів.

Застосування

Використовується як в сухому (полірування панелей), так і у вологому стані. Не потребує додаткових мючих засобів, достатньо навіть невеликої кількості води. Набір автомобіліста спеціально виготовлений таким чином, щоб не пошкоджувати затонованого скла у автомобілі. При щоденному використанні скло у салоні автомобіля менше запотіває, так як на ідеально чистому склі пара не конденсується (при низькій температурі частинки бруду стають центрами утворення кристалів льоду).

Догляд
Серветки із мікрорізаного мікроволокна чудово віддають бруд при пранні будь-яким видом мила. Можна також прати в пральній машині, використовуючи мякі миючі засоби для кольорової білизни, у яких відсутні відбілювачі і кондиціонери для води. Не прасувати. Не сушити на гарячих батареях. Прослужить Вам довгі роки!

В наборі:
Серветка для скла Традиційна (50х70 см)
Серветка Суперуніверсал (40х40 см)


Колір: сірий
Виробник: SMART, Швеція

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • Переглядів: 1722
  • Виробник: Smart
  • Модель:
  • Наявність: Є в наявності
  • 1 275 грн.