Ароматичні фігурки з аромосмоли

Ароматичні фігурки з аромосмоли
Автомобільні ароматизатори

Аромотерапія благотворно впливає на організм людини. Це вже ціла наука, за допомогою запахів можна лікувати нервову систему, зміцнювати здоров'я, і допомогти організму гармонізувати його процеси. У нашому столітті інтенсивоного розвитку промисловості, хімічних заводів, культури використання в побуті різної побутової хімії, людина все менше вдихає корисні речовини, що продукуються природою. А все більше вдихає технічні запахи від автомобілів, виробництва. Природні аромати це вже не розкіш, а необхідність людини для повноцінного життя. Аромати природи забезпечують здровя, внутрішній спокій, приємний психологічним клімат.

Дуже часто в точках продажу можна зустріти замінники природних запахів. А на упаковці оманливі написи "натуральні". Ці замінники ще гірше для нашого здоров'я, ніж їх відсутність взагалі.

Елегантні фігурки з аромасмоли - освіжувачі нового покоління. Їх унікальна відмінність у повністю природному походженні. Вони зроблені з аромосмоли. І "хімія" у їх складі відсутня. З цієї причини вони не "штиняють" так сильно, як, наприклад, хімічні освіжувачі повітря або "вонючки" в салонах автомобіля. Ці фігурки створюють ніжний, приємний аромат. Освіжувачі повітря з аромасмоли не фарбують навколишні предмети, не прилипають і т.д.

Як використовувати?


Для малих о"бємів, наприклад, для сумочки або шафи достатньо однієї фігурки. Для машини - мінімум 3 зірочки. Запах фігурок з аромосмоли компанії Білий Кіт залежить також від температури повітря. Чим вища температура, тим і сильніший запах. У великій кімнаті запах навіть цілої пачки (6 фігурок) практично не помітний. Але якщо ви покладете у себе на робочому столі, або біля комп"ютера, приємний аромат постійно буде приносити Вам задоволення.

Є різні запахи, які можна використовувати як автомобільні ароматизатори Вибирайте ті, що більше відповідають вашому смаку:

• Океанська свіжість
• Білий чай і квіти лотоса
• Чорне дерево і бурштин
• Імбир та ваніль

Слідкуйте, щоб фігурки не потрапляли дітям в якості іграшки.

Кількість в упаковці: 6 шт.
Термін дії: 1 рік Дистрибютор компанія Білий Кіт
Виробник: COSATTO, Італія

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • Переглядів: 2048
  • Виробник: Cosato
  • Модель:
  • Наявність: Є в наявності
  • 375 грн.