Алігатор - Слайсер

Алігатор - Слайсер

Овочерізка "Алігатор - Слайсер"

Алігатор Slicer (Алігатор - Слайсер) - новий варіант виробу шведських виробників, який у багато разів спрощує приготування їжі.

Алігатор слайсер, є запатентованим виробом у всьому світі!

За допомогою добре заточених ножів, Ви зможете легко і швидко нарізати свіжі овочі для салатів, картоплі або цибулі для смаження, яблука, полуницю та інші фрукти для приготування десертів і напоїв. Так само швидко, прилад справляється з нарізкою скибочками, пластинами, кільцями і півкільцями. Нарізає однакові по товщині і сирі, і відварні овочі, гриби, яйця, ріпчаста цибуля і цибулю-порей.

Ножі вироби ніколи не зможуть затупитися, так як вони розташовані східчасто, на відстані 5 мм один від одного, абсолютно не торкаючись обробної поверхні. Заточка ножів - спеціальна, дозволяє забезпечити акуратну нарізку всіх продуктів. Прилад має посилену конструкцію корпусу всієї овочерізки, його так само, абсолютно легко розібрати і помити.

 Сьогодні, на всі наші вироби з серії «Алігатор», надається гарантія два роки. Ми дуже сподіваємося, що Ви зможете по достоїнству оцінити високу якість, величезну допомогу і користь приладу, з радістю використовуючи новий Алігатор - слайсер на Вашій кухні, можливості якого - необмежені!

Гарантовані переваги виробу: гігієнічність, безпека і швидкість у використанні!

Основні складові приладу: підстава, верхня частина, решітка для чищення, обробна поверхню, ножі.

До нового Алігатора - слайсера, додається інструкція, що містить зрозумілі вказівки до використання приладу, також, більш докладно і наочно ознайомитися з виробом, Ви зможете, подивившись відео на нашому сайті магазину.

Поради щодо застосування:

Перше - перед використанням, переконайтеся, що на обробній поверхні знаходиться решітка для чищення. Помістивши, на цю поверхню овоч, тільки так, щоб він не виступав за краї решітки, натискайте долонею зверху різко і впевнено.

Перед нарубою часника, не забудьте його почистити і розрізати навпіл.

Друге - нарізати цитрусові, наприклад лимон, Ви зможете, розрізавши його навпіл, помістивши однією половиною на поверхню вгору м'якоттю, і так само, різко і впевнено натиснути зверху.

По закінченню використання Алігатора - слайсера, необхідно очистити обробну поверхню від будь-яких залишків, і вимити виріб вручну, під проточною гарячою водою, або використовуючи посудомийну машину.

 Будьте уважні і обережні!

Ножі приладу дуже гострі! Ні в якому разі, не торкайтеся леза ножів! Зберігайте виріб в безпечному місці від дітей!

Погодження питань та за необхідною інформацією, Ви можете звернутися до менеджера компанії Білий Кіт.

Матеріал виробу: корпус - харчовий пластик, ножі - нержавіюча сталь

Виробництво: Швеція

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

  • Переглядів: 1597
  • Модель:
  • Наявність: Є в наявності
  • 1 750 грн.