Ювілей БІЛОГО КОТА в Україні

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3675
  • 0

Повним ходом розгорнулася підготовка до ювілейного cвяткування БІЛОГО КОТА. Дистриб'ютори проявили гарячий інтерес до поїздки в Ялту, в перший тиждень було розкуплено 12% квитків і ще більше заброньовано. «Приїхати на ювілей справа честі кожного дистрібьютора», ось загальна думка. Відносно висока ціна не збентежила справжніх професіоналів, тому що вони знають головний закон грошей: більше витратиш більше до тебе прийде. Так що провести ювілейне свято в Ялті спільне бажання керівництва БІЛОГО КОТА і його дистриб'юторів.
Проте не все залежить від нашого спільного бажання. Як тільки ми уклали з готелем «Ялта» договір щодо проведення заходу, відбулося наступне. 2 червня до керівництва БІЛИЙ КІТ Київ звернувся представник компетентних органів України та повідомив про необхідність надати повну інформацію про компанію, яка проводить масовий захід в Україні, і її керівників, а також про повний склад всіх її учасників з адресами і особливо з відомостями про доходи за останні два роки. Нам такі вимоги здалися незаконними і необгрунтованими, але офіцер пояснив, що такими є вимоги державної безпеки України, які ніхто не має право оскаржити. «Навіть московського мера Лужкова позбавили права в'їзду на Україну, і він був змушений підкоритися», додав він неофіційно. Знавці політичної ситуації на Україні пояснюють, що подібні вимоги продиктовані не обгрунтованими очікуваннями масових антиурядових виступів на Україні і особливо в Криму на початку осені. В даний час в Криму не припиняються виступи кримських татар, а також місцевих сепаратистів. Очевидно, що «просвічування» чужих кишень пояснюється просто: бояться, що під виглядом невинного ювілею будуть фінансуватися «не ті» політичні сили й угруповання.
Ми, керівництво фірми БІЛИЙ КІТ, не можемо піддавати ризику наших дистриб'юторів. До того ж ми ніколи і нікому не розголошуємо відомостей про доходи наших дистриб'юторів і навіть не архівуємо відомостей по виплатах. З цієї причини ми змушені, на превеликий жаль, відмінити святкування ювілею в Криму. Ми не маємо права ставити під ризик дистриб'юторів і втягувати у вир політичних подій.

Спокій, надійність і безпека для нас головний пріоритет. Тому керівництво фірми БІЛИЙ КІТ ухвалило рішення перенести ювілейні урочистості до столиці Росії до Москви. Обіцяємо, що урочистості будуть не тільки не гірші, але навіть і кращі, ніж у Ялті. Подробиці ціни ми вам повідомимо в найближчий тиждень. Зі сплатою за захід буде проведений взаєморозрахунок. Термін проведення: рубіж вересня і жовтня. Точну дату повідомимо додатково. Приносимо вибачення за це не залежну від нас обставину непереборної сили. Переконані, що наш ювілейнийй захід пройде з величезним успіхом. Що ж стосується України, то тут нам залишається сподіватися, що в надрах українського народу дозріє новий гетьман Богдан Хмельницький, який знову об'єднає наші братські народи і держави, і ми знову станемо єдиним народом. Ми, белокотовці, працюємо саме в цьому напрямку: Україна наш пріоритетний стратегічний партнер. НРО України найбільший з усіх, він об'єднує сім РЦК із семи міст України. Візит керівництва компанії БІЛИЙ КІТ до Києва у другій половині липня намітить шляхи подальшого розвитку нашого бізнесу в Україні.