Як стати дистрибютором продукції Білий Кіт

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3922
  • 0

Від редакції: Білий кіт Україна Ми регулярно публікуємо в нашій газеті статті лідерів БІЛОГО КОТА. У цьому номері, як виняток, ми вирішили розмістити статтю лідера іншої мережевої компанії, не називаючи її. Компанія ця косметична, але прийоми, які пропонує автор статті, універсальні для всіх хто хоче стати дистриб'ютором мережевого маркетингу. Їх легко застосувати у своїй роботі і білокотовцям, замінивши презентацію косметичних засобів, про яких згадується в статті, на презентацію можливостей нашої продукції. Вчитися у колег - хороша і корисну справа.

Дистриб'ютори інших компаній охоче навчаються у білокотовців з України, приходять на наші заняття. Не гріх і нам послухати поради професіоналів, які продають іншу продукцію. Після того як я стала спонсором, мені, як колишньому шкільному вчителеві, було звично складні знання подавати дуже просто, щоб важка інформація була зрозуміла і легко засвоєна. Мені дуже хотілося, щоб і структура розділяла мої почуття, саме тому у мене з'явилася форма проведення занять в ігровій формі, яка легко приймається, легко дупліцируєтся і знаходить відгук у серцях моїх партнерів. Тим більше слова «школа», «лекція», «навчання» викликали мало ентузіазму в співробітників. Саме тому в мене прижилася форма навчання за так називаються зламні системі «Коучинг питань» або «розкриваюльні питання».

Розкривальні питання - це питання, відповіді на які не можна звільнитися «Так» або «Ні». Відповідь на них - розповідь в декілька пропозицій, який допомагає знайти рішення. Вся інформація освоюється у спілкуванні. Результати такої школи по продукції білий кіт самі позитивні: люди в невимушеній, теплій обстановці вчаться правильно користуватися продукцією самі і проводити майстер-класи для інших, у них додається впевненість в якості продукції білий кіт, вони можуть на 2-3х заняттях спробувати 2-3 серії та скласти свою думку, не купуючи продукцію додому, щоб потім розповідати про неї клієнтам. На такому принципі, що сполучає тренінг з коучинговими питаннями, я будую абсолютно всі школи. У нього є маса переваг: - колектив згуртовується, у людей з'являється відчуття, що вони одна команда; - швидко зростає професіоналізм тих хто хоче стати дистриб'ютором, тому що задаються питання і тут же знаходяться на них відповіді; - підвищується впевненість у собі і продукції білий кіт; - люди бачать таких же, як вони, розуміють, що це дієвий бізнес; - дистриб'ютори білого кота Україна навчаються задавати питання по продукції спонсору, налагоджується зв'язок дистриб'ютор-спонсор.