Україна новий курс

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3627
  • 0

УКРАЇНА: НОВИЙ КУРС

УКРАЇНА - стратегічно важлива територія розвитку компанії БІЛИЙ КІТ. В даний час там відкриті і функціонують 7 РЦК в таких містах, як Вінниця, Київ, Тернопіль, Одеса, Севастополь, Харків, МУКАЧЕВО,. З вересня 2006 року БІЛИЙ КІТ офіційно представлений в Україні як окрема компанія: «БІЛИЙ КІТ УКРАЇНА». Популярність компанії БІЛИЙ КІТ в Україні - заслуга таких чудових лідерів, як Тамара Світлична, Людмила Зіміна, Наталія та Віктор Бреус.

Разом з тим, поки що не завжди вдається подолати «національну особливість» українського ринку: люди працюють, швидше, як продавці прямих продажів, ніж як будівельники мереж і вчителі бізнесу. В результаті наші українські колеги з Мукачевого не отримують того результату, який могли б досягти і не заробляють тих грошей, які могли б мати, якби вони були досвідченими мережевиками. Бачачи це, керівництво Компанії прийняло рішення направити на Україну досвідченого і енергійного організатора, здатного налагодити мережеву роботу. За цю стратегічно важливу роботу взявся наш молодий і одночасно досвідчений сапфіровий суперлідер Дмитро Демидов. Він сам попросив довірити йому цей найважливіший регіон. Дмитро не вперше вирушає туди, де важко і відповідально, але одночасно відкриваються блискучі перспективи. Колись він поїхав з рідного Орла в Новосибірськ, потім відкрив цілий ряд РЦК, які успішно працюють. Керівництво Компанії підтримало ініціативу Дмитра Демідова і прийняло наступне рішення.


Демидов Дмитро Олександрович призначається виконавчим директором компанії «БІЛИЙ КІТ в Києві». Він здійснює безпосереднє керівництво всією діяльністю Компанії в Україні та звітує безпосередньо керівництву БІЛОГО КОТА в Москві. Віктор Бреус призначається куратором Регіональних Центрів компетентності в Україні. У його обов'язки входитиме доведення політики Компанії до кожного РЦК в Україні. Одночасно Віктор Бреус буде керувати головним РЦК в Україні - Київським. Бреус Наталія попросила звільнити її від обов'язків по керівництву РЦК, щоб вона мала можливість зосередитися на формуванні і навчанні своєї мережі. Керівництво компанії БІЛИЙ КІТ з розумінням поставилося до прохання Наталії Бреус, вважаючи зрілим і конструктивним її рішення зосередитися на найважливішій мережевий роботі. У кінці серпня в Києві планується зустріч керівництва Компанії БІЛИЙ КІТ з керівниками РЦК, на якій будуть роз'яснені деталі нового курсу БІЛОГО КОТА в Україні. І на закінчення - довгоочікувана новина: вже цієї осені «БІЛИЙ КІТ УКРАЇНА» отримає нову лінійку товарів за тематикою «здорова кухня».