Які існують види швабр?

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 5741
  • 0
Які існують види швабр для підлоги?
Кожен, кому знайома робота по дому, точно знає, що таке швабра; швабра смарт - це інструмент для прибирання, з довгою ручкою, яка має поглинаючий наконечник для очищення твердих поверхонь. Швабри, як правило, використовуються для очищення поверхонь, таких як підлога, стіни та вироби з дерева.
Ручки швабр мікрофібри можуть варіюватися в залежності від довжини і матеріалу, з якого вони зроблені. Деякі ручки зроблені з дерева, а ще з пластику. Загалом, існує чотири різних види швабр, кожна з яких призначена для конкретного завдання: для очищення від пилу, губчаста швабра, для вологого прибирання і спеціальна. Це в першу чергу залежить від наконечника швабри; таким чином, і розрізняють види швабр.
Губчасті швабри
Губчасті швабри складаються з губчатого наконечника швабри, до якого прикріплено пристрій для віджимання води. Губчасті швабри для підлоги можуть мати знімні наконечники, що дозволяє їх легше промити або замінити при необхідності. Губчастим швабрами відмінно очищається кахель та інші нерівні поверхні. За губчастим швабрами потрібно доглядати належним чином, щоб уникнути розповсюдження бактерій. Коли губка на швабрі починає розбиватися на частини, або починає виділяти неприємний запах або втрачає колір, потрібно замінити наконечник швабри.
Швабри для очищення від пилу
Швабри для очищення від пилу можуть бути використані для очищення підлог, стін, стель і світильників. Зазвичай вони мають довгу рукоятку, яка дозволяє дістати павутину по кутах і очистити вентилятори від пилу. Швабри смарт для очищення від пилу можуть бути виготовлені з різних матеріалів, в тому числі, вовни вівці, мікро волокна, а також синтетичних матеріалів. Швабри для очищення від пилу використовуються для сухого прибирання і часто не є інструментом для вологого прибирання.
Швабри для вологого прибирання
Є багато видів швабр для вологого прибирання, на будь-який смак: починаючи від синтетичних швабр в смужку з вбудованим віджимом води, і до традиційних бавовняних. Традиційні бавовняні швабри є прекрасними у використанні, оскільки мають високу очищаючу і всмоктувальну силу. Для традиційних бавовняних швабр очищення кутів не є складним, але найчастіше їх важче вичавити. Їх також важче підтримувати в належному стані, ніж багато інших швабри з мікрофібри.
Плоскі швабри
Плоскі швабри є свого роду шваброю з плоским наконечником, який зазвичай має одноразову або багаторазову панель, яка прикріплена до нього. Одноразові види представлені такими марками, як: CМАРТ і Swiffer Wet Jet, а також інші марки, які вміщують у собі Розпилювальний механізм для зволоження підлоги перед витиранням. Багаторазові плоскі швабри для підлоги мають очищувальну пластину, яка, як правило, зроблена з мікро волокна або іншого матеріалу, який можна прати.
Плоскі швабри відмінно підходять для щоденного прибирання. Вони прості у використанні і не вимагають багато зусиль для їх складання. Плоскі швабри добре очищають кути, хоча виникають проблеми при очищенні прилиплих часток їжі без попередньої обробки.
Швабри з синтетичним наконечником для вологого прибирання найчастіше складаються з смужок і мають вбудований віджим води.
Ці швабри не так поглинають воду і відтирають бруд як бавовняна швабра, але вони більш зручні і прості у догляді. Спеціальні швабри смарт
Спеціальні швабри представляють собою відносно нове явище. Вони призначені для вирішення конкретних завдань - для очищення жалюзі або очищення літаків. До цієї категорії відносяться швабри легкої ваги, також розбірні або ручні, які використовують одноразові чохли для наконечника.
Є багато різних типів швабр з мікрофібри на ваш вибір. Оскільки ви регулярно робите прибирання, то ви, очевидно, знайдете свій улюблений вид швабри. Багато людей хотіли б зберегти різноманітність різних видів швабр, щоб вони могли підібрати більш відповідний вид для певного типу збирання.