Що потрібно враховувати про покупці хорошої швабри?

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3743
  • 0
Що потрібно враховувати при покупці гарної швабри?
Швабри використовуються при очищенні офісних і житлових приміщень. Існують різні види швабр для різних цілей і потреб. При покупці швабри smart, краще враховувати розмір, тип підлогового покриття та вид прибирання, яке належить зробити.
Виберіть розмір і стиль швабри моп, яка найкращим чином відповідає вашим потребам. Вибір між шваброю з всеохоплюючим кінцем, шваброю з короткими кінцями і шваброю з петельними кінцями, залежить від процесу очищення, за який ви збираєтеся взятися. Швабри з всеохоплюючими кінцями повністю охоплюють підлогове покриття. Швабри з короткими кінцями, як правило, є самі дешеві, але прибирання з їх допомогою займає більше часу. Хороші швабри з петельні кінцями гарні для витирання пролитих рідин з нещодавно вичищене статі.
Визначте, який процес очищення ви хочете використовувати для вашої підлоги: вологе прибирання, сухе прибирання, сире очищення підлоги або завершальне протирання. Різні процеси очищення краще всього проводити з швабрами з різними типами волокон.
Швабри smart для вологого прибирання, як правило, використовуються для витирання та очищення твердих поверхонь. Чим більший наконечник швабри, тим більшу поверхню підлоги він буде охоплювати. Відро для віджимання швабри має вичавлювати воду, але не повинно викручувати швабру занадто сильно, оскільки швабра швидко зношується. Смугасті швабри для вологого прибирання, як правило, зроблені з бавовни або змішаної бавовни, мають короткі або петельні кінці. Бавовна добре вбирає вологу. Швабри з короткими кінцями схильні до протирання, і звичайно не підходять для прання в машинці, оскільки вони легко заплутуються. Швабри з всеохоплюючими кінцями, як правило, охоплює площу більш рівномірно, і знижують вірогідність заплутування волокон. Хороші швабри з всеохоплюючими кінцями часто є більш дорогими, ніж швабри з короткими кінцями, але вони зазвичай довше служать, так як підходять для машинного прання і можуть бути використані кілька разів.
Мікро волокнисті швабри для вологого прибирання використовуються для швидкого очищення та регулярного протирання вікна протягом дня. Вони часто бувають синього кольору. Мікро волокниста швабра для вологого прибирання, яка виконана з дуже тонкого волокна, добре проникає в невеликі ділянки простору.
Багато мікро волокнистих швабр призначені для вологого прибирання, але деякі з них використовуються для сухого прибирання без води. Швабри з віскози не пропускають вологу, так само як і швабри з бавовни, оскільки вони мають поглинаючі властивості. Спробуйте використовувати швабру з більш широкими смужками, якщо вам потрібно очистити підлогу від шматків бруду. Швабра моп з вузькою смугою, до якої кріпляться нитки, не може бути використана для відтирання бруду.
Подумайте про купівлю губчастої швабри, якщо вам потрібно почистити невелику ділянку. Губчаста швабра усуває необхідність вичавлювання, оскільки більшість губчастих швабр мають важіль і ролики або металеву пластину, що витискає воду з губки. Вирішіть, якому типу віджимання ви віддаєте перевагу і переконайтеся, що ви зможете знайти заміну наконечників для губчастоподібної швабри, яку ви обираєте.
Швабра для витирання пилу використовується на твердих і паркетних поверхнях. Швабра для витирання пилу буває різної ширини, тому вам потрібно враховувати розмір кімнати, при виборі швабри. Щоб витерти пил кращим чином, ви можете додати засіб для чищення, але перш за переконайтеся, що воно не зашкодить вашій підлозі. Швабри smart для витирання пилу зазвичай зроблені з бавовни, але також можуть бути з віскози або нейлону.
Швабри - роботи, такі як іRobot's Scoomba, також продаються і є вигідними, тому що вони можуть зробити всю роботу за вас, поки ви витрачаєте свій час на інші речі. Швабри - роботи, очевидно, сєкономят вам час. Деякі швабри - роботи продаються за ціною близько $ 400 доларів США (USD).