Як використовувати біло котовську швабру?

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3944
  • 0

Як використовувати біло Котовську швабру?
Швидкий і легкий спосіб чистити підлоги. Без хімічних речовин!

Мікро волокниста швабра компанії Білий кіт є кращою шваброю, яку ви коли-небудь використовували. Вона дозволяє чистити розумніше, а не важче. Ви будете здивовані тим, наскільки добре вона очищає ваш підлогу і тим, як швидко і легко це зробити. Використовуйте її в вологому або сухому вигляді для чищення поверхонь всього вашого будинку. Тільки вода, без добавок, дозволить вам видалити 99% всієї брудної пилу та бактерій з підлог. Цей спосіб збирання з малими витратами води, тому що вам потрібна тільки волога насадка для очищення будь-якої твердої поверхні. Цей аспект робить цей вид швабри відмінно підходить для очищення паркетних підлог, кахлю, лінолеуму, бетону і багато іншого.
Сухе прибирання
Люди, які мають дерев'яну підлогу, люблять фірми білий кіт швабри, тому що вони працюють так добре як і звичайні швабри. Щоб витерти пил, використовуйте чисту суху багатофункціональну насадку (яка продається разом з шваброю) або нашу спеціальну насадку для витирання пилу, що вбирає в два рази більше бруду і вологи. Використовуйте її для підмітання та витирання пилу з будь-якого виду твердих підлогових покриттів. Наші унікальні насадки створюють статичний заряд під час сухого прибирання, який діє, як магніт, оскільки вони притягують пил і частинки бруду. Крихітні волокна піднімаються і витягають бруд, який проходить всередину волокон і нічого не залишає позаду. Звичайна насадка працює відмінно, але наша для очищення від пилу, буде вбирати більше бруду і волосся, оскільки вона має набагато довше волокна. Головка, що повертається на білий кіт швабрі полегшує вам доступ до найбільш важкодоступних місцях, таких як: під меблями, в тісному просторі, у стельових вентиляторах, і за отворами. Після того як ви зробили сухе прибирання, просто зніміть пластину з швабри, струсіть її у відрі для сміття, сполосніть теплою водою, або виперіть.

Примітка: Для досягнення найкращих результатів, ви завжди повинні витирати підлогу сухий шваброю або підмести його віником, перш ніж намагатися чистити її вологою або мокрою шваброю. Сухі частинки, такі як волосся й пил набагато легше очистити під час сухого прибирання.

Купуйте швабру для збирання:

Пилу

Грязі

шерсті домашніх тварин

купок пилу

крихт

мікрочастинок

98-99% всього іншого

Вологе прибирання
Просто додайте води, і наша мікро волокниста швабра фірми Білий Кіт стає гранично ефективним інструментом для очищення підлог усіх видів. Вона буде очищати будь-які тверді покриття тільки за допомогою води. Якщо ви хочете, то ви можете використовувати ваше улюблений чистячий засіб без відбілювача, але з цієї шваброю вам не доведеться цього робити. Тільки вода і спеціально розроблена насадка видалить 99% всіх забруднень, пилу і мікробів. Унікальні волокна очищають все, тому вам не доведеться використовувати абразивні чистячі засоби, щоб очистити ваші підлоги. Використовуйте її тільки з водою або нанесіть невелику кількість вашого улюбленого миючого засобу без відбілювача. Процес вологого прибирання, чищення, і натирання підлог є легким. А коли ви закінчите і вже не буде липкого залишку, ретельно вимийте підлоги.
1. Змочіть панель швабри під краном.
2. Відіжміть надлишки води, так щоб насадка залишилася вологою.
3. Прикріпіть панель до голівки швабри.
4. Приступайте до витирання і очищення підлог.
5. Промийте насадку швабри після завершення збирання або виперіть її.

Купуйте швабру для використання у вологому вигляді і для видалення:

Розтертих плям

Кухонної бруду

брудних слідів

вуличного бруду

липкою рідини

розливів

плям

бруду від тварин і багато чого іншого

Її безпечно використовувати на паркетній підлозі, на ламінованатіі, кахлі, лінолеумі, мармурі і на будь-яких інших брудних поверхнях, які у вас є. Швабри Білий Кіт можна використовувати з упевненістю практично на будь-якій твердій поверхні у вашому будинку або офісі. Вони ніколи не подряпають підлогу, а оскільки в них немає хімічних речовин, вам не доведеться турбуватися про погану реакції з різними видами покриттів для підлоги.

Щось більше, ніж просто прибрати брудну підлогу?
Купуйте швабри у нас тому що вони також можуть бути використані для очищення стель, стін, вентиляційних отворів, високих вікон, стельових вентиляторів, автомобілів, човнів і багато іншого.