Покупка пилососа з водяним фільтром АКО Космос

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3743
  • 0

Купити пилосос з водяним фільтром АКО Космос
Опис продукту:
Спеціально розроблений пилосос зі знімним сектором, де розміщується мотор, який повністю відділений від резервуара з водою. Його легко зібрати, якщо потрібно швидко зібратися і дуже легко розібрати, для зручної очищення. Система аквафільтраціі утримує майже 100% пилу, а відсутність мішків-пилозбірників забезпечує відсутність повторного забруднення після збирання. Наявність регулятора потужності. Величезний резервуар для води, який суттєво збільшує очисну здатність пилососа з водним фільтром.
Потужний і надійний мотор, додаткова функція вологого прибирання. Гнучкий шланг, щітки для очищення важкодоступних місць і оббивки включені. Також є змінний фільтр для вироблення свіжого повітря.
У пилососах з водяним фільтром вода використовується для того, щоб створити додатковий тиск. Мета такого додаткового тиску полягає в тому, щоб збільшити потужність пилососу з водним фільтром для всмоктування пилу, бруду та інших дрібних часток з килимів чи підлоги. Як тільки бруд зібраний, вода з брудом осідає в резервуарі, і таким чином не виникає нового бруду, як це можна спостерігати при використанні інших пилососів.

Чистка Килима

На відміну від аквафільтра, які відокремлюють забруднювачі від води, пилосос з водяним фільтром використовує воду, щоб утримувати бруд. Вода використовується для того, щоб сприяти накопиченню бруду і видаляти бактерії і інші організми, що ховаються у вашому килимі. Звісно, зовсім не приємно думати про мікроорганізми, які живуть в килимах, але вони є реальністю нашого життя і уникнення проблеми зовсім її не вирішує.
На ринку представлені лише кілька гарних марок пилососів з водним фільтром і одним з них є пилосос з аквафільтром АКО Космос. У цій системі розміщується оригінальний HEPA фільтр, що дозволяє ефективно всмоктувати і утримувати часточки бруду і мікроорганізми, про які щойно йшла мова. Такий фільтр легко замінювати, що значно збільшує ефективність пилососа.

Пилосос з водяним фільтром АКО Космос-це прекрасний пилосос, який дуже легко чистити. Він був розроблений таким чином, що всі його компоненти є знімними, тому вам не доведеться мучитися з величезним пилососом. Фільтр HEPA вловлює будь-які забруднювачі, які всмоктуються пилососом, і утримує пил і мікроорганізми в накопичувальному відсіку.

Така система здатна всмоктувати майже 100% пилу, з якою стикається. Це робить її ідеальною системою для використання людьми, у яких є алергія на пил або інші проблеми з дихальними шляхами. При використанні звичайних пилососів, вони в результаті завжди виявляються покритими пилом, якій вдалося «врятуватися» від процесу збирання.

Грудочки пуху і пилу («Пилові кролики»)

Американці називають пил, котрий збирається під ліжком «пиловими кроликами». Це досить мило, але зовсім не змінює той факт, що пил може нести в собі реальну небезпеку для здоров'я. Такі «кролики» акумулюють все більше і більше пилу, який сильно забруднює повітря, у разі якщо його «потривожити». Пилосос з аквафільтром AКО Космос ефективно видаляє джерела походження таких «пилових кроликів» - пил, що ховається у підстави ворсу ваших килимів.

Купити пилосос з водяним фільтром АКО Космос гарний вибір, він вважається досить потужним пилососом. Фільтр HEPA і наявність накопичувального резервуара з водою роблять такий пилосос досить громіздким, в порівнянні зі звичайними пилососами, але збільшена миюча здатність варта того, щоб не звертати уваги на цю маленьку незручність.

Вода використовується для того, щоб збільшити потужність пилососа. Зібраний пил, разом з будь-якими іншими забруднювачами, які зустрічаються в процесі збирання, потім направляється в ємність для накопичення пилу і вже ніколи не повертається назовні. І якщо Ви шукаєте купити пилосос з водяним фільтром більшою потужністю для видалення пилу, тоді аква-пилосос AКО Космос-чудовий вибір.

Іншими словами, з аква-пилососом Космос Ви можете показати «пиловим кроликам» хто в домі господар!