Як купити пилосос з аквафільтром?

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3646
  • 0

Як купити пилосос з аквафільтром?
Пилососи з аквафільтром це пилососи, в яких для фільтрації пилу і бруду, всмоктується з підлоги, килимів і килимових покриттів, використовується вода. Такі пилососи видаляють сміття з дому.

Пилососи працюють на людину з 1901 року і були геніальний винахід, яке справило трансформацію прибирання приміщень. У них використовується повітряний насос для створення вакууму за допомогою чого всмоктується пил і бруд. Спочатку бруд збирається через систему фільтрації в мішки, а потім видаляється. Але, в 1920 р. на ринку був представлений ще один вид пилососів, які працювали способом аквафільтраціі. Миючі пилососи з аквафільтром, всмоктуючись повітря, пропускають його через воду. Суть в тому що вологі молекули і бруд не може поширюватися й перебувати в повітрі.
Аквапилососи компанії Білий Кіт Донецьк складаються з корпусу, в якому знаходиться мішок і всмоктуючий механізм. Пилозбірник містить механізм для зборів пилу, він зроблений з резервуару для збору пилу і верхньої кришки. Резервуар ділиться на дві частини: фільтраційну камеру з водою і камеру з повітрям. Ці відсіки з'єднані один з одним за допомогою вентиляційної трубки.

Всмоктуючий механізм створює потік повітря, за допомогою якого пил всмоктується спочатку в камеру з повітрям, а потім через вентиляційну трубку потрапляє у фільтраційну камеру, де пил і дрібні частки бруду потрапляють у воду. Так як вода важча за повітря, вона не потрапляє назад у вентиляційну трубку і разом з повітрям в кімнату. Таким чином, всі мікроби і бруд, потрапляючи у фільтраційну камеру з водою, залишаються в ній і не випускаються назад в приміщення. Миючий пилосос з аквафільтром не тільки видаляє мікроби, але також висмоктує мікроби, бактерії, цвіль, грибки, так само як і поганий запах.

Цей пристрій працює так само, як і звичайний пилосос для сухого очищення з різницею в додаванні води у фільтр. Воду обов'язково потрібно заливати до початку процесу очитки і видаляти в кінці. У порівнянні з пилососами для сухого чищення, аквапилесоси фірми Білий Кіт Донецьк використовуються для видалення як сухого, так і вологого сміття і бруду, не містять мішків-пилозбірника, які потрібно постійно міняти. Все, що потрібно зробити - це вилити брудну воду.

Миючі пилососи з аквафільтром також затримують різні бактерії і шкідливі живі істоти, тонкодисперсну пилюку, пилок і цвіль і не віддають їх назад у повітря. У традиційних ж пилососах такі алергени навіть коли всмоктуються, потім знову потрапляють у повітря. Пилососи з аквафільтром HEPA True Filtration system, відрізняються додатковою силою для видалення алергенів з підлоги, килимів і килимових покриттів. Миючі пилососи з аквафільтром корисні для людей, які страждають різного виду алергіями.

І все ж, не дивлячись не ці переваги, купити пилосос з аквафільтром було не особливо популярно серед споживачів. Це тому, що вони досить великі і габаритні, для того щоб переносити їх у приміщенні, а вода в резервуарі важить набагато більше ніж очікувалося. Щоб підняти лоток з брудною водою і вилити її, потрібно мати достатньо фізичних сил. Тому пенсіонери і люди з обмеженими можливостями вважають ці пристрої досить важкими у використанні.

Компанії по виробництву аквапилесосів усвідомили недоліки таких моделей і винайшли більш нові версії пристроїв аквафільтраціі. Останні моделі пилососів компанії Білий Кіт Донецьк мають досить малу вагу і невеликі розміри. Вони компактні, але, в той же час, потужні, тому знову набирають популярності.

Під час вибору покупки пилососа з аквафільтром, треба порахувати час, необхідний для побудови та розбору пристрою. Крім того, знайдіть пристосування, які допоможуть очистити кути і важкодоступні місця. Розмір бака для води не повинен бути надто малим, а також зміна води не повинна бути занадто частою. Віддавайте перевагу довгим шнурам і шлангам.