Купити кращі миючі пилососи з аквафільтром і турбощіткою

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3682
  • 0

Кращі пилососи з аквафільтром

Пилососи з аквафільтром використовують воду для створення додаткового тиску для видалення пилу і бруду з поверхонь. Вода відіграє важливу роль у процесі всмоктуванні бруду з приміщення в сміттєзбірник. Такі пилососи з аквафільтром і турбощітка не тільки видаляють бруд, але також бактерії, мікроби і неприємні запахи.
Раніше можна було купити миючі пилососи з аквафільтром різних марок. Але такі пилососи виявилися не ефективними, важкими і громіздкими. Тепер, деякі з компанії-виробники доукомплектували пилососи зі змінним фільтром НЕРА.
Пилососи з водним фільтром мають один недолік - всі вони дуже громіздкі. Їх не зручно використовувати, переміщати і зберігати.
Ось деякі рекомендовані найкращі пилососи з аквафільтром:

1.Аквапилесос з резервуваром Karcher DS5500.
Цей пилосос всмоктує 99,99% всіх частинок бруду, включаючи такі, розмір яких складає 1 / 100 розміру людської волосини. Він також видаляє такі алергени, як пилок, спори грибів, дрібний пил і бактерії. У процесі використання Karcher DS 5500, повітря з пилом проходить через водний фільтр, де майже всі частинки пилу надійно видаляються. Потім повітря проходить через додатковий фільтр, в якому збираються інші дрібні частинки пилу.
Далі йде HЕРА-фільтр, який утримує пил розміром 0,3 мкм, таким чином, створює захисну сітку від кліщів, спор і грибків. Тут немає мішків, які потрібно змінювати, зате є резервуар, який потрібно заповнювати водою (2 л) а після збирання обов'язково зливати. Якщо ви купите миючий пилосос з аквафільтром ви купуєте 4-х рівневу фільтрацію: аквафільтр, додатковий фільтр, HЕРА Plus фільтр і фільтром сажі. Він також має змінну насадку для чищення меблів.

2. Пилосос з аквафільтром і турбощітка Aroma AVC-2001
Ця модель спеціально розроблена зі зємним сектором, де розміщується основний мотор, який повністю відділений від резервуару з водою. Він легко збирається і розбирається після збирання, а система аквафільтраціі утримує майже 100% пилу.
Крім того, він має регулятор потужності і величезний резервуар для води (5л), який збільшує очисну здатність пилососа. У нього потужний і надійний 1299В мотор, і додаткова функція вологого прибирання.
До складу комплекту входять насадки для прибирання в важкодоступних місцях і щітка для меблів. Аквапилесос Aroma має знімний фильтр для вироблення свіжого повітря. (HEPA фільтр не є обов'язковим). Цей пилосос з аквафільтром турбощітки у нього немає.

3. Аквапилесос без мішка Shark CW240 (без мішка)
У аквапилесосах Shark CW240 використовується новітня технологія, в якій природна сила фільтрації звичайної водопровідної води допомагає очищати будинок. Его можна використовувати для вологого прибирання, як твердих покриттів, так і килимів.
Використовуючи природну силу фільтрації води, цей пристрій працює як найпотужніший пилосос, усуває плями і виробляє вологе прибирання. За допомогою всього 6 чашок води, ця потужна машина циклічно фільтрує і всмоктує з підлоги і килимів бруд, і навіть рідину. Після завершення роботи, брудну воду з резервуара краще злити в туалет.
Особливостями даної конструкції є наявність регулятора всмоктування, пневматичної турбо-щітки, щітки для твердих поверхонь, 3х подовжувальних шкіряних, шланга, футляра для зберігання додаткових елементів і поворотних коліс. Тут немає мішків-пилозбірника. Циклічне обертання звичайної води забезпечує очищення без блокування потоків повітря.

4. Кращий пилосос з аквафільтром H20
Це одна з найновіших моделей аквапилесосов. Він використовує очисну здатність води і революційну технологію фільтрації для очищення будинку й повітря. Система фільтрації вловлює бруд у резервуар з водою, і таким чином не дає їй повертатися назад, таким чином, очищаючи повітря, підлоги і килими в будинку.
Цей пилосос має найсильнішу очисну здатність. Він універсальний і його можна без зайвих зусиль використовувати, як для підлоги, так і для килимів, очищаючи, одночасно, як мокрі, так і сухі забруднення фактично з будь-якій поверхні. Він дуже легкий у використанні і переміщенні. У нього також є пристосування для чищення меблів із зручною ручкою для сложнодоступних місць.
У цього пилососа немає ніяких змінних мішків-пилозбірника, але зате воду потрібно постійно додавати. До складу входять щітки для важкодоступних місць і для оббивки, сумка для зберігання і гумова швабра для підлоги.
Купити миючі пилососи з аквафільтром-це те, на що необхідно витратити гроші. Вони прибирають дуже добре і не містять ніяких мішків для збору пилу, які потрібно замінювати. Все що вам знадобитися - це міняти воду. У них є свої переваги і недоліки, тому обирайте мудро. Радимо вам купити миючий пилосос з аквафільтром і турбощітка АКО Космос.