Вуступ Максиміліано партнера Білого Кота в Україні

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3628
  • 0

Керівник італійської компанії, партнера компанії БІЛИЙ КІТ в Україні в розробці АКО КОСМОС, МДУ Гладій та інших товарів Массіміліано МЕНІКІНІ: БІЛИЙ КІТ ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПРОДАВЕЦЬ АКО!
Вітальне слово на VI Регіональної конференції компанії БІЛИЙ КІТ

Здрастуйте, дорогі пані та панове! Я дуже радий бачити вас тут. Спасибі вам за запрошення, за вашу прекрасну працю і хороші продажі! Ми почали працювати з білим котом зовсім недавно. Це відбулося близько 6-7 місяців тому. Але співпраця з білим котом в Україні почалося набагато раніше, оскільки потрібний час для розробки продукції і всього того, що ви зараз бачите. БІЛИЙ КІТ ніколи раніше не працював зі складними технічними агрегатами. І ось вже більше півроку ви, як можна судити, успішно працюєте з агрегатами Комплексної Очищення. Продажі продукції Білий Кіт ростуть. Ми сподіваємося, що цей Агрегат буде продаватися ще краще і ще краще виконувати те, для чого він призначений, для екологічно чистого прибирання за допомогою пари, води і повітря. Для мене це велике потрясіння. Вперше в житті я виступаю перед такою кількістю людей, що з'їхалися з різних регіонів, які працюють один з одним, дружньо і згуртовано.

Ми працюємо з білим котом в Україні не так давно, але вже зрозуміли його потенціал, зрозуміли його професіоналізм і вміння продавати якісну продукцію. Тому було прийнято рішення на всі ринки, на яких працює БІЛИЙ КІТ, дати ексклюзивне право продавати наш Агрегат. Тільки БІЛИЙ КІТ буде продавати високотехнологічні Агрегат Комплексної очищення!

Оскільки продукція Білий Кіт технологічно складна, технологічно нова, безумовно, важливо побачити, де ж вона проводиться, щоб своїми очима переконатися в тому, що вона збирається в місці, де все обладнання за останнім словом техніки. Ми запрошуємо вас до Італії, подивитися на виробництво, подивитися на країну і ще краще ознайомитися з виробничим процесом, тому що ми розуміємо всю важливість глибокого знання питання, впевненості в тому, що ця техніка дійсно надійна, гарна, її можна пропонувати клієнтам. Ще раз спасибі величезне за запрошення сюди. Я тут у перший раз, у мене одні позитивні емоції. Спасибі!