Подготовка к работе паровой гладильной системы Гладь

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3755
  • 0

Підготовка до роботи парової прасувальної системи Гладь
Розкрийте основну упаковку. Вийміть прасувальну установку і комплектуючі. Щоб розкрити прасувальну дошку виробництва Італії, поставте її на опору ніжок з фіксаторами, як вказано на малюнку, при цьому підставка для праски повинна бути вгорі.

Притримуючи прасувальну дошку у вертикальному положенні, опускайте опору ніжок з колесиками вниз. Ви почуєте характерне клацання механізму регулювання висоти. Підберіть зручний для вас рівень висоти робочої поверхні. Поставте парову прасувальну систему на ніжки (в горизонтальне положення).


Примітка: Розклавши дошку і поставивши її на робоче місце, ви можете підібрати зручний для вас рівень висоти за допомогою важеля. Італійські виробники прасувальної дошки попереджають, якщо ви підбираєте найбільш зручний рівень висоти, використовуючи важіль, притримуйте установку з обох сторін. Слідкуйте за тим, щоб установка не лягала і не заподіяла Вам травму.

 

Одягніть на робочу поверхню чохол з термостійкого матеріалу.
Вставте мінідошку для прасування рукавів (якщо це необхідно) в спеціальний роз'єм в підставці для праски. Вставте тримач для вішалок для вертикального відпарювання (якщо це необхідно) в спеціальний роз'єм в підставці для праски.


 

Підключення та вибір режимів роботи
Вставте вилку парогенератора або побутової праски в розетку, що знаходиться на блоці управління під робочою поверхнею. Вставте вилку кабеля живлення установки в розетку із заземленням. Увімкніть установку, натиснувши на червоний перемикач на блоці керування МГУ. При включенні установки, автоматично подається електроживлення на парогенератор або побутову праску, а також включається функція підігріву робочої поверхні. Повітря подається або видувається при натисканні на педалі дистанційного управління потоками повітря. Ви можете вибирати між режимами піддування або витяжки натисканням на зелений перемикач на блоці керування МГУ.

Завершення роботи
Якщо вам необхідно скласти прасувальну дошку і прибрати її на зберігання, то:
Вимкніть установку, нажавши на червоний перемикач на блоці керування МГУ. Вийміть вилку кабелю живлення з розетки.
Від'єднайте парогенератор або побутову праска, вийнявши вилку з розетки на блоці управління прасувальної установки.

 

Почекайте кілька хвилин, поки не охолоне праска і нагріється прасувальна поверхня. Зніміть праску з підставки для праски і приберіть на місце для зберігання. Зніміть міні дошку для прасування рукавів і тримач для вішалок і вертикального відпарювання. Переконайтеся в тому, що на полиці не залишилося складеної білизни. Акуратно скрутіть кабелі живлення й педалі.

Складіть прасувальну установку, як вказано на малюнку.

Поставте установку у вертикальне положення таким чином, щоб підставка для праски виявилася вгорі. Натисніть на важіль, одночасно підсовуючи вільні ніжки до робочої поверхні. Тепер прасувальну установку і знімні комплектуючі можна забрати на зберігання.
Прасувальна дошка Італійського виробництва виготовлено на замовлення Компанії БІЛИЙ КІТ