Як Валерій купив прасувальну дошку з парогенераторною праскою

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3742
  • 0

Інтернет магазин www.whitecat.in.ua продав 9 березня 2010 прасувальну дошку з парогенератором «Гладь» і парогенератор з праскою Атлант - 1 в Харкові. Це була не просто комерціна справа, а захоплююча пригода.

Пан Валерій, житель Харкова, знайшов наш Інтернет-магазин Білий Кіт ввівши у пошуковик фразу: «парогенератор з праскою». Він бажав знайти прасувальну дошку з парогенератором за допомогою, якої можна здійснити прасування праскою не торкаючись до поверхні, яку гладиш.

Набравши номер, Інтернет магазину, Валерій побажав замовити прасувальну дошку з парогенератором і парогенераторну праску. Адміністратор Білого кота перевірив наявність товару на складі в Харкові. Як результат, необхідно було зробити доставку з Києва. Ось тут все цікаве і почалося. Кур'єр, який здійснює доставку товару по Харкову з об'єктивних причин, не зміг виконати це замовлення. Тоді ми вирішили вислати у відрядження нашого досвідченого тернопільського кур'єра. У той же час київський кур'єр зробив замовлення на складі і здійснив доставку прасувальної дошки з парогенератором і парогенераторну праску, в камеру схову на вокзалі в Києві. Все було розраховано на хвилини. Проїжджаючи столицю потяг зупиняється в Києві на 30 хвилин. За цей час тернопільський кур'єр повинен встигнути забрати габаритну прасувальну дошку з парогенератором (19,9 кг і габарити в складеному вигляді 150х46х15см) і встигнути на поїзд.

Одній людині складно перенести дошку і парогенераторну праску. Тому використовуючи свої комунікаційні навички йому вдалося заручитися підтримкою попутника який так само їхав до Харкова.

Але занести прасувальну дошку з парогенератором з першого разу так і не вдалося. Провідник габаритний товар не бажав пропустити у вагон. Як з'ясувалося, без упаковки, габарити проходили за критеріями. Довелося розпаковувати і заносити окремо.

У Харкові, Валерій запропонував особисто на своїй машині доставити парогенераторну праску. Приїхавши додому до Валерія кур'єр розпакував прасувальну дошку і встановив її в робочий режим.

Демонстрація функцій і можливостей прасувальної системи зайняла близько 15 хвилин, але Валерія ще долали сумніви, він був захоплений функціями повітряної подушки і продуванням повітря, але ще не вірив у реальність вертикального відпарювання і прасування на відстані.

Включивши функцію відпарювання та переключивши нагрів праски в максимальне положення. Парогенераторна праска від Білого кота випускає пар з температурою 125 - 160 градусів.

Валерій дістав випрану, зім'яту сорочку і сам побажав упевнитися в прасувальнiй потузі Атлант-1. На його здивування, а потім захоплення відпарюючи сорочку на відстані за 1, 5 хвилини, вона була повністю випрасувана. Сплативши замовлення і подякувавши кур'єру, Валерій провів для нього екскурсію по Харкову. Завжди приємно поєднувати приємне з корисним.