Опис прасувальної системи Гладь

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3241
  • 0

Прасувальна дошка - є в кожному домашньому господарстві, а прасувальне обладнання ГЛАДь від фірми Манікіні - це комфорт і задоволення хай тек технології сфокусовані на створенні і повному циклі виробництва технічних засобів, гарантує якість виробів і високий рівень функціональності, це і є преобладающе характеристикою великого асортименту продукції фірми Білий Кіт.


МДУ ГЛАДь дає можливість підвищити швидкість прасування і забезпечує, легке і високопродуктивне прасування. Прасувальна система побутова має функції підігріву, а так само витяжки і піддуванням допоможе Вам при прасування різного виду тканин і фактур.

Купуйте прасувальну дошку Гладь і Ви не пошкодуєте! Вона має гарний стильний дизайн, велику площу для прасування, а так само комфортність та легкість у використанні всіх функцій. Дошку можна використовувати як для промислових умов, так і для дому.

Ергономіка і оптимальність
Провівши глибоке дослідження і статистичні опитування компанія БІЛИЙ КІТ створила оптимальну по розмірах прасувальну систему робочої поверхні (120 см х50 см) з можливістю регулювати висоту.
У цьому виробі є зручний фіксатор для зміни висоти прасувальної побутової системи під Ваш зріст. Ви зможете встановити 7 різних положень. Механізм має пружину з допомогою, до якої зміни положення здійснюється легко і комфортно.

 

МДУ ГЛАДь укомплектована потужною сталевою підставкою. Хромована сталь дає можливість використовувати будь-який тип праски, не побоюючись перегріву поверхні. Огородження підставки убезпечить зісковзування праски.
Габаритна (55 см х 42 см) полиця для білизни з горизонтальним фіксатором має велику площу, Ви зможете складати багато білизни в процесі прасування економлячи простір.
Прасувальне обладнання можна легко поставити у вертикальне положення, а також з одного боку дошки є коліщатка за допомогою їх зручно пересувати дошку в потрібне місце.
У прасувальної дошки ГЛАДь чохол виконаний з термостійких синтетичних матеріалів з противоадгезійними властивостями. Такого роду покриття убезпечить від пригорання речі, навіть у випадку перегріву. Покриття не дає можливості прилипання тканини з синтетики. Крім того, при повністю охолодженому приладі чохол прасувальної дошки можна легко знімати, а також прати вручну або в пральній машині при температурі 40 ° С.

Заходи безпеки. Ніколи не залишайте включену прасувальну установку без нагляду. Прослідкуйте, щоб провід живлення не був заплутаний. Слідкуйте за тим, щоб діти або домашні тварини не підходили близько до працюючої прасувальної установки.
Вони можуть зачепитися за кабель живлення і отримати травми і опіки. Не дозволяйте дітям гратися з прасувальною установкою. Навіть якщо вам потрібно відлучитися всього на кілька хвилин, вийміть вилку із розетки. Бажаючи вийняти вилку з розетки, не тягніть за провід, а візьміться за саму вилку. Не піддавайте прасувальну установку впливу атмосферних опадів снігу і дощу.
Коли Ви починаєте працювати переконливо просимо вас уважно оглянути прасувальну систему побутову та всі комплектуючі, їх стан та відсутність механічних пошкоджень. У разі виявлення дефектів різного роду, негайно зверніться до продавця або до уповноваженого СЕРВІС ЦЕНТР.
Ніколи не використовуйте прасувальну установку, якщо пошкоджені кабель живлення і / або кабель педалі дистанційного керування. Під час роботи, щоб уникнути отримання опіків, не торкайтеся до нижньої зовнішній сторони, яка нагрівається. Щоб уникнути травм, не розкладайте і не складайте прасувальну установку, як на малюнку.
Прасувальне обладнання МДУ Гладь - це прасувальна система нового покоління, він вміщує в себе високу функціональність і зручність з можливістю гладити ваші речі на якісному і професійному рівні рівні. Всі куплені прасувальні дошки залишаються у клієнтів, вони ними задоволені. Велике число функцій і надійність установки роблять її незамінним помічником будь-якої господині.