Білий кіт Сімферополь: Поради для успішної купівлі праски

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3885
  • 0
Білий кіт Сімферополь: Поради для успішної купівлі праски
Навіть якщо вам не подобається гладити, і ви носите одяг непрасований, у вас, все ж таки, іноді виникає необхідність погладити костюм перед важливим заходом або прийомом на роботу. Праски це основні предмети домашнього ужитку, без яких ми були б як без рук.
Парову праску купити не складно, але деякі функції роблять їх більш зручними у використанні, вони також допоможуть вам скоротити час прасування.
Існують ще і парові прасувальні установки, які розгладжують тканину якісно і професійно.
Що впливає на ціну праски?
Функціональність і потужність-ось два чинники, які суттєво впливають на ціну і визначають якість праски. Так є праски і за 20 $ і за 100 $, а деякі і ще дорожче. Одні функції в прасках необхідні, а інші служать для більш комфортного прасування і для тієї категорії покупців, які не проти розщедритися. На ціну впливає потужність праски відпарювача - тому що чим більше ват, тим швидше і гаряче нагрівається праска. Потужність не завжди легко помітити й прочитати на упаковці, тому краще читайте технічний паспорт.
Необхідні функції
Пар - допомагає легше усувати складки. Перевірте, чи простий у використанні резервуар для води, і чи є у праски достатня кількість отворів для виходу пари.
Антипригарне покриття або підошва з нержавіючої сталі - допомагає прасці з легкістю ковзати, а одягу не прилипати, захищає структуру тканини і робить прасування швидким.
Крутильний шнур-полегшує тримання праски і користування ним.
Перемикач для різних тканин і регулювання температури - необхідний для безпечного прасування різних видів тканин від бавовни до шовку з необхідною температурою.
Хороші функції
Бездротове прасування - ніякого дроту, в якому б ви заплуталися, у деяких прасок немає. Але такі праски недовго тримають температуру, так як без проводу вони відключені від мережі. У такому випадку в комплекті з праскою відпарювачем є база для його нагрівання.
Велика потужність - чим більше вона, тим швидше прасування, але не забувайте, що праска може розжаритися до занадто великої температури.
Білий кіт Сімферополь радить: Вибирайте праски, які мають, щонайменше, 1200-1400 Ват.
Важливі додаткові функції безпеки
Автоматичне відключення при не використанні праски протягом декількох хвилин - це відмінна функція, але вона доступна лише на деяких моделях прасок.
5 речей, які необхідно врахувати перед покупкою парової праски
Тепло
Ідеальна праска має регулюватися, і підходити для прасування бавовни і делікатних тканин.
Пар
Пар найбільш ефективний засіб при позбавленні від складок. Шукайте праски з функцією відпарювання, отвором в передній частині праски, для зволоження одягу і містким резервуаром для води. Самоочисна функція допоможе очистити резервуар і отвори від бруду, тому на вашому одязі не будуть залишатися плями.
Поверхня підошви праски
На прасках компанії Білий Кіт Сімферополь з антипригарним покриттям в більшості випадків використовується той же речовина, що й на кухонного начиння, і такі праски легко чистити. Праски з покриттям з нержавіючої сталі або алюмінію так само швидко нагріваються, але іноді доводиться отскребать пристали одяг шкуркою або користуватися засобом для очищення.
Шнури
Найкращим праскою є бездротова зарядна праска. Якщо ви хочете купити парову праску з шнуром, то в такому випадку шукайте модель, у якої досить довгий шнур.
Вага
Залежно від того, де ви хочете використовувати праску, вдома або в подорожі, вам знадобиться дві різних праски, тому що одні можуть важити 800 грам, а інші сягати півтора кілограм. Важкою праскою легше випрасувати одяг, а легкий буде більш зручним для легкого і не частого прасування.