7 поширених помилок при прасуванні і як їх уникнути

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3533
  • 0
Білий кіт Кіровоград представляє: 7 частих помилок при прасуванні і як їх уникнути
Прасування може виявитися часом не простим завданням. Зі стількома типами тканини, складками та швами одяг може принести головний біль будь-який домогосподарці що зібралася її гладити. Щоб уникнути помилок і складностей при прасуванні ми обговоримо 7 найбільш поширених помилок і дамо вам корисні поради. Деякі проблеми і помилки починаються ще до того, як ми включаємо праску.
1. Пересушений одяг ...
Одяг дуже складно гладити тоді, коли він занадто довго сушився. Такому одягу важко буде набрати звичайну нормальну форму. Щоб уникнути цієї помилки, намагайтеся виймати одяг з машинки трохи вологим. Якщо ви сушите одяг на вулиці, так само слід вчасно занести речі додому.
2. Перевантаження центрифуги ...
Здається, що якщо ми навантажили центрифугу по вінця, то так ми скоріше покінчимо з пранням. Але насправді це тільки подовжить час, необхідний для майбутнього прасування і згортання одягу. Середня сушарка повинна бути заповнена одягом тільки на половину, для того, щоб одяг вільно лежала в ній. Якщо ж ви не послухається цієї поради і завантажите сушарку до верху, то утворяться жахливі складки, які не дадуть вам легко розгладити річ.
3. Якщо ви забудете розтрусити і розрівняти одяг ...
Коли ви виймаєте одяг з сушарки, не лінуйтеся її гарненько струшувати. Розрівняйте одяг і акуратно поверніть. Якщо навіть після цього одяг все-таки потрібно буде гладити, то ваші дії тільки посприяють більш легкому прасуванню.
4. Якщо ви не використовуєте пульверизатор, для змочування одягу ...
Більшість сучасних прасок оснащені отворами для сбризгіванія одягу під час прасування. Якщо у вашого праски немає такої функції, купіть спеціальний пульверизатор для прасування. Змочіть одяг коли ви будете готові її гладити. Складки на зволоженою одязі швидко розгладяться. Якщо ви не використовуєте пульверизатор і не зволожує одяг, то дещо ви не зможете випрасувати зовсім.
5. Якщо вода в крані дуже жорстка
Вода з-під крану в більшості випадків підходить для використання в прасці. Але в тих місцях, де вода дуже жорстка, люди ризикують зламати свою кращу праску. Прочитайте інструкції вашої праски з цього приводу, і якщо ви боїтеся зламати праску, використовуйте дистильовану воду.
6. Неправильне використання крохмалю та спреїв для прасування
Крохмаль та спреї допомагають краще впоратися зі складками і нерівностями при прасуванні, але ними треба вміти користуватися. Розпорошуйте ці спреї в той час, коли ви гладите, але дайте їм вбратися в тканину, перед тим як проводити праскою по обробленому місці. Коли ви залишите одяг на кілька хвилин, для того щоб крохмаль або спрей всмоктався, ви тим самим вбережете підошву праски від налипання на неї цієї речовини.
7. Прасуйте складні ділянки тканини в першу чергу
Якщо у вас ціла купа НЕ прасуваної білизни, почніть гладити вироби з шовку, синтетичних тканин, і делікатних тканин. Ці тканини потрібно гладити слабо нагрітою праскою. У той час коли найкраща праска розігрівається. Ви встигнете випрасувати ці речі, а після вже переходити до прасування виробів з бавовни, вовни, льону і т.д. Білий кіт у Кіровограді завжди надасть цінну інформацію для кожної господині.