Нова щітка масаж з ручкою

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3503
  • 0
"

У продаж надійшла Щітка «Душ масаж» з ручкою. Щітка для миття «Душ масаж» була і залишається однією з найпопулярніших товарів компанії БІЛИЙ КІТ. За численними побажаннями дистриб'юторів наш іспанський партнер, компанія LEKUE удосконалила щітку і створила нову модифікацію «Душ масаж», додавши до щіток пластикову ручку.
Нагадаємо, Щітка «Душ масаж» виконана з натурального каучуку. Її приємно тримати в руках, у неї вдалий привабливий дизайн, Щітка для миття дуже багатофункціональна і якісна. Тепер, коли ручка стала довше, Щіткою користуватись ще зручніше! Вона енергійно і, в той же час, ніжно доглядає за вашим тілом. . А ось Щіткою «Душ масаж» можна вимитися і без мила! Якщо у Вас звичка приймати душ перед сном, масаж Щіткою заспокоїть вас, і на ранок ви прокинетеся відпочилою і свіжішою. Ручка на щітці допоможе самостійно промасувати собі спину. Особливо це актуально для повних людей.
Щітка для миття зроблена із спеціально розробленої композиції гуми та натурального каучуку, завдяки чому вона набуває антіцеллю літних властивостей.

Рекомендації: Краще користуватися милом або взагалі не використовувати миючих засобів!