Властивості, продаж, купівля мильних горіхів

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3536
  • 0

Властивості, продаж, купівля мильних горіхів

Метою заходу був обмін знаннями як користуватися мильними горіхами. Поділиться способами продажу та маркетингу. Весь матеріал за підсумками заходу було вирішено систематизувати і створити інформаційний бюлетень з мильних горіхів і досвіду його використання.
На заході були присутні: Президент компанії Тетяна Володимирівна. Були запрошені представники Білого Кота Запоріжжя, активні лідери, викладачі навчальних семінарів. Учасники заходу отримали цілий набір листівок в якому детально описувалися мильні горіхи, а так само трохи мильних горіхів для проведення експериментів.
Як виявилося всіх засобів компанії Білий кіт для комплексного очищення будинку без хімії недостатньо. З появою мильних горіхів проблема вирішена. Олена Андріївна розповіла про способи зберігання природних мильних горіхів, як прати з ними, відповіла на поставлені запитання.
За допомогою мильні горіхів якісно відпирається одяг та білизна Також використовуються як шампуні для миття волосся і ефективно видаляють лупу. Горіхи так само використовуються для догляду за рослинами та для відлякування комах. Люди які хворіють екземою можуть безпечно ними користуватися і у тих у кого алергія (можна використовувати і для дітей і для дорослих, повністю екологічні і не завдають шкоди). Суперлідери Л.А. Гавріцкова, Н.І. Капа, Ф.М. Макаренкова, Л.А. Тихонравова, К.Т. Трифонова підготували виступи, як купують мильні горіхи, поділилися своїм досвідом роботи. Всі присутні залишилися задоволені отриманою інформацією. Бажаючі розповіли про свої способи використання нового продукту. Наприкінці заходу всі учасники отримали пам'ятні подаруноки. І ще. Учасники зустрічі, надихнувшись ідеями екології побуту, чистоти, охорони природи та благоустрою простору навколо себе, прияняли чудове рішення: кожен посадить по три дерева у компенсацію тих дерев, які зараз, у зв'язку з будівництвом дороги, вирубують на електродному проїзді, де розташований московський офіс фірми БІЛИЙ КІТ. Відмінна ініціатива! От би її підтримали і інші білокотовці із Запоріжжя! Детальна інформація за виступами учасників буде опублікована в найближчих номерах газети.