МИЛЬНІ ГОРІХИ компанії білий кіт

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3352
  • 0

МИЛЬНІ ГОРІХИ: компанії білий кіт про що найчастіше запитують, коли збираються їх купити?

Питання 1: - Мильні горіхи? Дивна назва. Це якась хімія? З чого вони зроблені? Чим вони просякнуті? За рахунок чого стирають? - Мильні горіхи, а якщо бути точніше - не горіхи, а ягоди, плоди мильного дерева, нічим не просочені й ніким не зроблені. Вони просто виросли на деревах. Мильні горіхи це дійсно натуральне, природне засіб для прання. У цьому його унікальність. Ніякої синтетики, ніякої хімії. Мильне дерево росте в теплих країнах, переважно в Індії та Непалі. Особливо воно поширене в самих екологічно чистих районах Індії - штатах Орісса і Матья-Прадеж. Місця там дикі, не порушені цивілізацією, а значить абсолютно чисті. Миляться вони завдяки речовині сапоніни, яке у величезній кількості міститься в шкаралупі горіхів.

Зміст сапоніну в шкаралупі становить майже 40%. З реклами ми знаємо слово «soap», що означає мило. Так от, слово «сапонін» родинно слову «soap». Це природний піноутворювач. Цікавий він тим, що частина молекули сапоніну ра створяется у воді, а частина - в жирі. Результат: чудовий миючий ефект. можна прати, можна купатися, мити волосся, мити посуд, мити вікна і т.д. Мало того, крім сапоніну в шкаралупі чарівного мильного горішка містяться пом'якшують і живильні компоненти. Завдяки їм, білизна після екологічної прання стає м'яким, шкіра - ніжною, волосся - шовковистим і блискучим. І ніякого синтетичного кондиціонера! Так що мильні горіхи - це підказка самої природи: «Люди! Годі вже труїти себе і мене! Я ж вам все даю - тільки користуйтеся! »

Питання 2: - А як стирають мильними горіхами? Куди їх класти, якщо переш в пральній машині? І скільки? - Спочатку кілька правил для тих, хто стирає мильними горіхами в автоматичні кой пральній машині:

1. Не перевантажуйте барабан пральної машини при завантаженні білизни. Укладайте білизна нещільно. Максимальний ефект досягається при завантаженні барабана приблизно наполовину.
2. Шкарлупки горішків діляться на 2-3 частини і кладуться в мішечок (бавовняний, лляний; замість мішечка можна використовувати носову хустку або щільний еластичний світлий носок), а потім поміщають мішечок в барабан разом з білизною.
3. При пранні в пральній машині за склом, в барабані, обов'язково повинно бути видно невелику кількість піни, хоча б у вигляді мильних бульбашок. Піна з'являється через 10-15 хвилин. Якщо піни немає взагалі - це значить, що сапоніну у воді недостатньо, треба збільшити температуру або (якщо режим пральної машини дозволяє) додати кілька скорлупок мильних горіхів.
4. Після прання шкарлупки горіхів просушують і використовують ще кілька разів. У середньому з одними і тими ж шкарлупками можна про вести 3-5 прань.
5. Чим нижче температура прання, чим жорсткіше вода, тим брудніше білизна - тим більше потрібно скорлупок миль них горіхів. На одну стіркуможет знадобитися від 5 до 15 скорлупок. 1 горіх = 2 шкарлупки.
Порядок дій:
Покладіть необхідну кількість горіхів у бавовняний мішечок. Добре зав'яжіть мішечок, щоб горіхи не випали під час прання.
Покладіть мішечок в барабан машини разом з білизною.
УВАГА! Не кладіть горіхи прямо в барабан (без мішечка) - це може стати причиною пошкодження пральної машини! Вся ця інформація міститься в брошурі «Мильні горіхи. Чистота без хімії на 100%! »Крім того, з брошури ви зможете дізнатися про ручне прання за допомогою мильних горіхів, про те, як краще зберігати мильні горіхи, як робити з них відвар, як з їх допомогою видаляти забруднення на столових приладах, при яких захворюваннях рекомендується користуватися мильними горіхами при пранні і багато іншого. Брошура продається в кіоску супутніх товарів компанії білий кіт.