Конкурс білого кота поїздка в Эгипет

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3556
  • 0
Я є представником білого кота в РЦК міста Абакана. Мій реєстраційний номер 253480. З вересня 2009 року по серпень 2010 року я хворіла. 28 вересня перенесла операцію на стопах в ЦІТО міста Москви. За цей час мені чотири рази довелося лікуватися в умовах стаціонару. З грудня 2009 року по січень 2010 року я перебувала на відпочинку в санаторії міста Анапи. І зрозуміла, що санаторії та стаціонарні лікарні - прекрасне поле діяльності для мережевиків білого кота. Контингент відпочиваючих в Анапі становили інваліди на колясках і їх супроводжують, які можуть працювати тільки в мережевих компаніях.

В Анапі я зареєструвала Надію Миколаївну Мітряєва з міста Саратова. Вона прекрасно працює і висловлює мені величезну подяку за те, що я дала їй можливість спілкування з людьми і додатковий заробіток. Тепер про мережеве літо. З 22 липня по 20 серпня цього року я перебувала на лікування і відпочинок в одному з науково-дослідному інститутів міста Томська. Я абсолютно нічого не знала про те, що в Компанії проводиться конкурс «Сонячне коло». У мене з собою був тільки каталог білого кота. Мою інформацію почули і зрозуміли і хворі, і медичні працівники. Це, напевно, тому, що я дуже люблю белокотовскую продукцію. Знайшла наш офіс в Томську і стала реєструвати партнерів. Інформацію про конкурс я дізналася від керівника офісу, коли прийшла реєструвати за серпень восьмого партнера.

У підсумку я зареєструвала 10 дистриб'юторів в Томську і ще 9 осіб за 9 днів серпня в Абакані. І, на щастя, виконала умови конкурсу «Сонячне коло»! Чекаю з нетерпінням затвердження списків переможців конкурсу. Сподіваюся опинитися в цих списках. Замовила закордонний паспорт. І чекаю. Так що «Мережеве літо 2010» для мене виявилося вдалим. Я здоров'я поправила, заробила за серпень гроші на проїзд літаком з Абакана до Москви і назад. А ще й, можливо, поїздку в Єгипет. Це супер!


Зі мною в квартирі живе Петро Іванович Ковальов, інвалід першої групи. Йому 87 років. Він допомагає мені у прибиранні квартири тільки білокотовськими щітками і серветками. Написав в журналі відгуки про продукції дуже хороші слова. А усно мені сказав: "Гарний білий кіт! Він нам грошики дає. Його любити треба". І приготував сувенір - Білу кішечку, щоб я відвезла її чудовим керівникам БІЛОГО КОТА. Від редакції: вітаємо Віру Павлівну Васильєва з перемогою в конкурсі «Сонячне коло»! Ви в списку переможців!
Ласкаво просимо до Єгипту!