Білий кіт презентація мильних горіхів

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3363
  • 0
Білий кіт презентація мильних горіхів

Менеджер Відділу навчання та розвитку Ганна Подрегульска: - Доброго дня! Сьогодні мова піде про мильні горіхи. І почнемо ми нашу презентацію з експерименту. У мене в руках біла футболка. Наносимо на неї пасту від кулькової ручки, виливаємо кави, капаємо крапельку йоду. Відтерти всю цю «красу» дуже складно. Але у нас є мильні горіхи! Кладемо забруднену футболку в таз, заливаємо теплим відваром мильних горіхів. Тепер потрібно почекати 30-40 хвилин. В кінці презентації ми подивимося, що вийшло. Наскільки добре мильні горіхи виводять плями. Чому я налила в таз теплу воду? Тому що мильні горіхи набагато краще працюють саме в теплій воді. Натурального відбілювача в шкаралупах мильних горіхів немає, тому для найкращого ефекту ми додамо в наш розчин звичайну харчову соду. Тоді наша Забрудненена футболка стане абсолютно білою, без жовтого відтінку. Те ж саме відноситься до постільної білизни. Хоча зараз вже чисто біла постіль зустрічається рідко. В основному продається білизна кольорова, а кольорову білизну вибілювати не потрібно. Скільки додавати соди? Досить однієї столової ложки. Висипали в розчин, розмішали, а вже потім занурили в розчин футболку.

У нашому випадку ми відпираємо дуже брудну річ. Якщо ж ви перете речі, які не мають ніяких плям і лише злегка забруднені, тоді соду додавати не обов'язково, а розчин мильних горіхів після використання виливати не варто. Цим відваром можна сміливо поливати кімнатні рослини - вони вам будуть тільки вдячні. Мильні горіхи цінують ще й за те, що це натуральний репелент. Багато власників домашніх тварин миють своїх вихованців відваром мильних горіхів. Це допомагає від бліх і вошей. Індійські та індонезійські ювеліри застосовують шкаралупу плодів мильного дерева, щоб додати блиск золота, срібла та ін дорогоцінним металам. Досить потримати прикраси в такому розчині близько півгодини. Натуральні камені при цьому не темніють, а навпаки, починають блищати. Якщо ваші прикраси сильно забруднені, то, звичайно, їх можна і потрібно здати на чистку ювеліра, але злегка потемнілі золоті та срібні прикраси відмінно відтираються в нашому розчині.

Дуже цікавий досвід з мельхіоровою посудою. Достатньо замочити потемнілий мельхіор в розчині мильних горіхів, потім почистити посуд звичайної губкою, і чорнота з мельхіору пропаде! Якщо забруднення дуже сильне - можна потерти посуд звичайною зубною щіткою. Це відноситься і до столових приладів, і до прикрас з мельхіору. Мильні горіхи у нас продаються в різному фасовках: 250 грамів і 1 кг. Ми спеціально зробили таку градуцію за вагою. Купіть в білому коті зручні маленькі полотняні мішечки для горіхів. Ви кладете в такий мішечок шкарлупки і закладаєте мішечок в барабан пральної машини. Можна додати мильні горіхи в барабан і без мішечка, але це не дуже зручно - потім складно відшукати шкарлупки в білизні. Чому ми розфасовуємо шкарлупки саме вагою в 250 грамів? Якщо наші серветки з мікроволокна служать вам довгі і довгі роки, то мильні горіхи - це чудовий «розхідник», який з часом закінчується. Ми зробили позицію «мильні горіхи» у фасуванні 250 г саме для того, щоб зручно було запропонувати таке фасування покупцям. Купивши "горішки", білого кота вони по достоїнству оцінять подарунок і обов'язково куплять 1 кг. Мильні горіхи продаються з мішечками і без них. Мішки для прання компанії білий кіт можна купити окремо в кіоску супутніх товарів. Це звичайний полотняний мішечок, в який легко поміщається десять скорлупок.