Ваш кошик порожній!
Багато туристів привозять мильні горіхи з Індії в якості сувеніру. Їх проколюють голкою, нанизують на нитки, і роблять з мильних горіхів намисто, чотки, браслети. Такі прикраси люди зберігають довгі роки як пам'ять про Індію. А в білому коті ці шкарлупки можна купити як ексклюзивний экологічно чистий засіб для прання. Останнім часом багато белокотовців стали мити голову за допомогою відвару мильних горіхів. Деякі чоловіки навіть відзначають, що у них починає рости волосся на місцях, де воно вже випало. У всякому разі, випадання волосся помітно зменшується. Ми не позиціонуємо мильні горіхи як продукт для миття голови і для особистої гігієни остільки, оскільки цей продукт сертифікований в білому коті тільки як товар для прання і прибирання, але наші люди знаходять йому саме різне застосування. Тільки, будь ласка, будьте обережні та уникайте попадання ня відвару мильних горіхів в очі!
Білий кіт випустив DVD-диски та брошури про мильні горіхи. Видання дуже барвисте і багато ілюстроване. На фотографіях зображений процес прибирання квартири одного з наших співробітників. Що ми тільки не вимили з допомогою мильних горіхів! І меблі, і стіни, і підлогу, і посуд, і домашніх тварин ... У брошурі про мильні горіхи приведені всі пропорції - яка кількість води відповідає тому чи іншому кількості скорлупок, яка повинна бути концентрація. DVD-диск - теж дуже зручний інструмент для бізнесу. Його зручно давати клієнту для перегляду. У мильних горіхах міститься мильна речовина, сапонін. Якщо після прання за допомогою мильних горіхів у вас виникли сумніви, чи залишився в набряклих шкаралупах ще сапонін, сміливо підставте шкаралупу під струмінь проточної води та натисніть на неї. Якщо з шкаралупи почне виділятися біла піна, значить, у ній ще є сапонін. Як тільки біла речовина перестає виділятися, значить, сапонін уже весь «змило».
Тоді мильні шкарлупки в вашій полотняній торбинці потрібно замінити на нові. Багато наших дистриб'юторів переливають відвар мильних горіхів у флакони з-під рідкого мила з дозатором. Це дуже зручно для миття посуду і рук. Сапонін - органічна речовина. Якщо ви довго будете зберігати яблуко, воно пропаде. Те ж саме відбувається і з мильними горіхами. Відвар мильних горіхів є абсолютно натуральним продуктом, тому його слід зберігати в холодильнику. Зберігається він недовго і через деякий час починає прокисати, тому краще в міру необхідності робити свіжий відвар. Сапонін розщеплює бруд, розчиняє жири і плями. Це абсолютно натуральна речовина - ніякої хімії.
Золотий суперлідер
Володимир Юрченко: - Білий кіт не єдиний, хто працює з мильними горіхами на ринку. Є й інші компанії, що працюють
в цьому напрямку. Але, як і у випадку з серветками, вся справа в якості продукції. Це як автомобілі. Є «Запорожець», а є «Мерседес». Все залежить від гаманця людини і від його підготовленості. Білий кіт гарантує якість, а вибір за вами. Класти шкарлупки в барабан без мішечка не варто - мильні шкарлупки розлітаються по всьому периметру люка пральної машини і застрягають в гумі. Шукати їх там і в білизні дуже незручно. Мішечки для мильних горіхів зараз стали зручніше, ніж були раніше, так що використовуйте їх. Що ж до запаху. Спочатку запах мильних горіхів здається незвичним, кому-то нагадує господарське мило. А потім починаєш розуміти, що це запах цієї свіжості і відсутності хімії. І він дійсно починає подобатися.
Якщо ви хочете, щоб запаху не було зовсім, тоді ставте машинку на полоскання. Запах зникне. На відміну від звичайного прального порошку, в мильних горіхах немає нічого, крім сапоніну. Якщо ви перете дитячі пелюшки, вам не потрібно практично нічого - їх можна прати в гарячій воді. Але на нашій білизні є місця, які прилягають до тіла. Це шия, зап'ястя, кишені, тобто місця, де відбуваються зіткнення потових і жирових залоз. Їх потрібно добре відпирати. Деякі господині попередньо натирають ці місця милом. Так ось, мильні горіхи можна теж використовувати як мило! Є два способи використання мильних горіхів для прання: класти в пральну машину самі шкарлупки, або заварювати їх і використовувати мильний розчин. Що стосується заварювання, я цей спосіб поки не застосовував. Але кажуть, що він найбільш ефективний, найбільш функціональний.
З ЗАЛУ: - При 40 градусах сапонін взагалі не виділяється. Володимир Юрченко: - Ви не праві. Хоч і слабо, але сапонін виділяється навіть при 30 градусах. Просто при такій температурі потрібно класти більше скорлупок. Підходьте до процесу творчо і варіюйте, як хочете. Скажімо, якщо ви перед режимом полоскання будете виймати мильні шкарлупки з пральної машини, ви їх будете економити.
З ЗАЛУ: - Мені подобається, що в мене після прання всі футболки та сорочки дуже м'які. Я їх гладжу, і з них не виділяється цього противного запаху, як після пральних порошків і кондиціонерів для білизни. Тому я і вибираю мильні горіхи.
Володимир Юрченко:
- Пропоную вам ще один метод прання. Розподіліть білизну на кілька «партій». Визначте, яку білизну ви будете прати при більш низьких температурах, а яке - при більш високих. Буває прання при 30, 40, 50, 60, 90 градусах. При 90 градусах сапонін майже
не потрібен. Хоча, звичайно, з мильною речовиною забруднення заберуться набагато краще і швидше.
Скільки разів можна прати одними і тими ж шкарлупками? Я іноді використовую горіхи і по 6, і по 8 разів. Однією з ознак того, виділяється сапонін чи ні, і скільки його залишилося, є колір шкаралупи. Коли сапоніну в мильних горіхах не залишається, шкарлупки стають чорними. Яскравий, живий, коричневий колір говорить про те, що в мильних горіхах сапонін ще присутній. Якщо ви вибираєте прання за допомогою додавання в пральну машину скорлупок в мішечку, то шкарлупки можна попередньо роздробити. Чим дрібніше ви роздробити шкаралупу, тим більше сапоніну вона виділить. Якщо така необхідність є - скористайтеся цією порадою. Чим вище температура прання, тим менше скорлупок потрібно. При пранні на більш низьких температурах я додаю шкарлупки.