Купівля серветок для прибирання з мікроволокна

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3720
  • 0

Купівля серветок для прибирання з мікроволокна

Маалот - невелике містечко на півночі Ізраїля. Ця історія почалася в березні 2010 года. Про те, що можна мити вікна простою водою, без всяких миючих засобів, я дізналася зовсім випадково від своєї знайомої. Лена користується такими серветками для прибирання вже більше чотирьох років (їх привозить її брат з Мінська). Вона ж дала мені і адреса сайту. Почитавши про продукцію фірми SMART, про можливість позбутися без будь-якої хімії і подивившись відеоролики, я просто втратила спокій - так захотілося зайнятися прибиранням, тому що тема «чистота без хімії» мені дуже близька. З роботою мережевих компаній я знайома давно, але такого душевного піднесення пригадати не можу.

КРОК ПЕРШИЙ. Спочатку я почала шукати продукцію в Ізраїлі. Результат нульовий.

КРОК ДРУГИЙ. Вирішила знайти собі спронсора сама. Стала заходити на сайти дистриб'юторів компанії БІЛИЙ КІТ. Результат негативний (на один з дзвінків відповіли, що продукціїї самим не вистачає, а ще я зі своїм замовленнями для Ізраїлю).

КРОК ТРЕТІЙ. Розшукала телефон дистриб'ютора, який живе в місті Брянську. Передала гроші братові і попросила його купити мені серветку з мікроволокна для миття вікон. Мені так сильно хотілося мати свою власну серветку купити її хотіла швидше, я так часто уявляла, що вона вже в мене, що ВПЕРШЕ В ЖИТТІ все раптом почало зростатися: приятелька поїхала у відпустку до батьків і обіцяла забрати серветку для прибирання у брата. І я стала рахувати дні до її повернення. Це був кінець квітня 2010

КРОК ЧЕТВЕРТИЙ. Пошуки тривали. Я надіслала листа на Інтернет-адресу корпоративної газети «Чистота без хімії» з проханням допомогти знайти відповідального спонсора. (На жаль чи на щастя, відповіді я вже не чекаю).

КРОК П'ЯТИЙ. Кілька разів я дзвонила в Регіональний відділ. Спасибі дівчатам - кожен раз вони давали мені телефони дистриб'юторів. Я спілкувалася з ними по електронній пошті, відразу повідомляючи, що перебуваю в стадії пошуку. І в якийсь момент щось клацнуло - мені здалося, що я ЙОГО, а точніше ЇЇ знайшла. Знайшла свого спонсора - Тетяну ДРИЖОВУ. Почалися щовечірні або щонічні розмови по SKYPy. Нарешті в травні я отримала довгоочікувану серветку з мікроволокна. Мій захват після миття вікон був безмежний - вікно сяло та блищало! До кінця травня, коли Тетяна прилетіла до Ізраїлю, у мене вже було підписано кілька людей, а знижка склала 30%. (До приїзду Тетяни у мене не було каталогу, не було продукції, у мене була тільки одна моя серветка для прибирання вікон та Інтернет) .

КРОК ШОСТИЙ. Нарешті 5 червня 2010 відбулася довгоочікувана зустріч з Тетяною та Сергієм Дрижовими. Для цього їм довелося перетнути всю країну зпівдня (м. Ашдод) на північ (г.Маалот). За українськими мірками 200 км - це просто нісенітниця. Я дуже вдячна своєму найактивнішому партнеру по бізнесу Олені ЗЕНКОВІЧ за те, що вона ознайомила мене з білим котом. Спасибі братові Лени, який зробив їй такий подарунок - купив серветки. Велике спасибі Тетяні за її терпіння - майже кожен день ми з Оленою діставали її питаннями по родукціі, маркетингу, бізнесу.

КРОК СЬОМИЙ - БІЛИЙ КІТ йде по країні, приносячи в кожен дім ЧИСТОТУ БЕЗ ХІМІЇ. І не важливо, що це буде - крихітна серветка з мікроволокна для окулярів або швабра для миття підлог. Важливо, щоб люди зрозуміли, що хімії не повинно бути місця не тільки в Швеції, на батьківщині мікрорезанногомікроволокна, але і в нашій, такій маленькій, такий жаркій країні.