Очищаючі серветки для обличчя smart

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3557
  • 0

Очищаючі серветки для обличчя smart

В одному з минулих номерів газети я прочитала розповідь дистриб'ютора про те, як Універсальна рукавиця допомагає поставити на ноги літню людину, яка перенесла інсульт. Захотілося поділитися і своїм досвідом. Ситуація у мене теж схожа. Тільки в якості «пацієнта» у моєму випадку виступаю я сама. Цього літа я перенесла невелику операцію. Сама операція не важка, але все одно довелося полежати в лікарні. Вентиляція в палатах не працювала - ремонт. Митися повністю було не можливо шви ще гоїлися. Від спеки і духоти рятувала зволожена серветка для обличчя з іонами срібла. Нею я протиралася. А косметичну smart серветку використовувала для обличчя.

З їхньою допомогою легко домагалася свіжості і чистоти тіла. Зараз продається багато одноразових вологих серветок для обличчя, але я їх не люблю, тому що їх вічно просочують якоюсь рідиною з неприємним, штучним запахом, а я до запахів дуже чутлива. Інша справа наші мікроволокнисті очищаючі серветки для обличчя. Тут точно знаєш, що працює тільки вода і мікроволокно. Виписали мене ще до того, як зняли шви, і сказали, щоб я обробляла ранки самостійно зеленкою і розчином марганцівки, а потім заклеювала пластирем. Я на додаток до цього, перед обробкою зеленкою промакувала ранки smart серветкою з іонами срібла. Загоєння прийшло дуже швидко!

При виписці з лікарні мені не довелося думати над тим, як віддячити мого хірурга. Гроші вона брати відмовляється, а спасибі сказати хотілося. Краще ніж дарувати банальну коробку цукерок, краще дати професійну річ, якою вона може скористатися і яка буде їй корисна. Я подарувала нашу Універсальну рукавицю-cалфетку для обличчя, пояснивши, що нею можна швидко освіжитися і що вона дезінфікує шкіру. Лікар була дуже вдячна.

До речі, в лікарні довелося спостерігати і негативний приклад впливу шкідливої отруйної побутової хімії на шкіру людини. Одного разу нам у черговий раз змінили білизну. На вигляд вона була білосніжна, навіть, здається, накрохмалена. Але вночі у мене на відкритих ділянках шкіри, яка торкалася простирадлом, на руках і ногах почався нестерпний свербіж, наче у вікно налетіли цілі хмари комарів і покусали мене. А сусідка по палаті почала чхати і кашляти, у неї почервоніли очі і заклало ніс. Яким порошком прали цю білизну? Страшно подумати. І це в лікарні, де лежать люди, організм яких і так ослаблений! Ми ледь дочекалися ранку, поскаржилися сестрі господині, та невдоволено знизала плечима: «У нас вся білизна обробляється та дезінфікується». Але яким отруйним розчином вона обробляється ось питання!

Я розповіла сусідці по палаті про мильні горіхи. Вона про них ніколи раніше не чула. Зацікавилась. Заодно і про БІЛий Кіт розпитувала. Щодо підписання ще не вирішила, а продукцію очищаючі серветки для обличчя вже замовляє. Придивляється до АКО. Ця жінка болісно реагує на брудне повітря (не даремно чхати почала, коли нам дали «хімічну» білизну), тому можливість зволожувати і очищати повітря в будинку для неї дуже важлива. Так що не виключаю, що придбала собі в лікарняній палаті хорошого клієнта, а там, дивись, і партнера по бізнесу. Як кажуть, не було б щастя, так нещастя допомогло.