Серветки з мікрофібри

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3566
  • 0

Серветки з мікрофібри від Белого кота

Мікрофібра була введена в 1986 році і є різновидом поліестеру, який складається з надзвичайно тонких ниток. Вона жорстка, пружна, і може бути виготовлена з мінімальними допусками, у багато разів тонше, ніж в інших синтетичних матеріалах. Мікрофібра має властивості міцності, а також феноменальну здатність всмоктувати, що підвищує якість прибирання, у тому числі дивовижна здатність до чистої і сухій поверхні. Мікроволокно (зокрема, поліестер), як єдина складова тканини, буде мати сильний знос волокна при використанні, так що краще використовувати в поєднанні з іншим матеріалом. Саме таке поєднання матеріалів, які дає мікрофібра його унікальні характеристики. Більшість серветок з мікрофібри складаються з поліамід (нейлон), синтетичного матеріалу, який є сильним, пружним і стійким до стирання і хімічних речовин, і з низьким вмістом поглинання вологи.

При об'єднанні цих двох матеріалів у результаті серветка з мікрофібри складається з перевагами синтетичних матеріалів. Занадто багато нейлону призведе до зносу тканини. Занадто мало нейлону і тканина не буде довго служити, чи погано буде справлятися з чищенням шорсткої поверхні. Тут не обійдеться без швидкого зносу. Саме це ідеальне поєднання мікрофібри та нейлону, які дає цьому чищенню особливі властивості.

Кожна нитка, це мініатюрні волокна, вони значно тонші, ніж людське волосся, ділиться на безліч клиноподібної ниток, силою кожної нитки множиться площа яка всмоктує вологу. Унікальність Мікроволокна в правильному поєднанні матеріалів, які створюють миючий ефект розщеплення бруду. Ці волокна можуть бути зроблені з декількох видів тканин для різних цілей у залежності від того, які ці волокна, трикотажні або ткані разом. Однією з переваг серветки з мікрофібри, що вони можуть бути вимиті і повторно використані знову і знову сотні разів.

Кілька порад для прибирання від Білого кота:

Не використовуйте відбілювач або пом'якшувачі в пральній машинці і сушарці. Сушіння повітрям є безпечнішим, але безпечне сушіння можливо тільки на слабкому вогні або ж у сушарці одягу.

Для прання одягу окремо або вручну, або в пральній машину в теплій воді, додати невелику кількість миючого засобу. Не використовуйте відбілювач або кондиціонер для білизни і промийте принаймні два-три рази. Для сушіння використовуйте сухе повітря або на слабкому вогні.

Для дезінфекції: серветку з мікрофібри від Білого кота можна прокип'ятити протягом 5-10 хвилин, щоб усунути будь-які бактерії, які можуть утворювати у волокнах. Тканина мікрофібри робить відмінну роботу, видаляючи пил і видаляючи плями. Вона навіть видаляє жирні відбитки пальців з поверхні, без розповсюдження їх навколо, без будь-яких інших прибирань. Крім того, вони екологічно чисті, зменшуються матеріали які, використовувуються для чищення.