Кухонні рушники з мікроволокна

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3524
  • 0

Кухонні рушники з мікроволокна

Безтурботне витирання рук махровими або «вафельними» рушниками!

Вам потрібно рушник у кухню щоб витирати руки? А може Ви подорожуєте на човні або йдете в гори і збираєтеся жити в наметі? А як на рахунок гри в гольф?
Кухонні рушники для рук з мікроволокна чудово поглинають вологу, і вмить сохнуть між використанням, таким чином, їх Вам знадобиться всього кілька, і Ви добряче заощадите.

Мікроволокно також використовується як рушник для гольфу. Такі рушники замовити легко в нашому Інтернет магазині. Вони вбирають більше вологи і сохнуть значно швидше. Вони легкі та не мають ворсинок, які можуть залишатися на шкірі. Вони - краще ніж звичайні рушники з бавовни витирають і очищають через те, що мають чудові влагопоглотітельнимі здібностями. Вони незамінні для витирання рук і інвентарю.

Так як мікроволокно здатне поглинати в 7 разів більше вологи, ніж їх власна вага, навіть маленькі рушники з міркофібри будуть ефективнішими, ніж великі бавовняні. Через унікального розшарування волокон, клиноподібної форми, новітньої технології виготовлення тканини вони дуже швидко оновлюються після використання. «Вафельні» мікрофіброві рушники - самі вбираючі кухонні рушники купіть їх у нашому магазині, це маленькі «кишеньки», що збирають вологу і видаляють її далеко від шкіри.

Тримайте такі рушники з мікроволокна завжди під рукою у вашій ванній, так як вони завдають значно менше шкоди навколишньому середовищу, ніж використання паперу, тому що їх можна використовувати багато разів. Вони також набагато яскравіше будуть виглядати у вашій ванній, ніж паперові рушники.

Замовте рушник з мікроволокна це суміш 80% поліестеру і 20% поліаміду, або ж 70% поліестеру і 30% поліаміду (всі спеціальні рушники це 70/30). Поліестер забезпечує м'якість і довговічність тканини, а поліамід - збільшену поглинальну здатність.

Мікроволокно можна прати і сушити, але ні в якому разі не використовуйте відбілювачі та пом'якшувачі для тканини під час прання.

Піклуватися про вироби з мікроволокна досить легко.
Є всього кілька речей, які ви повинні пам'ятати для того, щоб зберігати їх ефективність і довговічність. Ви можете прати і сушити їх у звичайних пральних машинах. Для прання використовуйте теплу або гарячу воду, а для сушіння - низькі й середні температури або ж просто сушіть їх у підвішеному стані.

Щоб кухонні рушники були «як нові»:

- Не використовуйте Відбілювачі
- Не використовуйте Кондиціонери для тканин
- Не стирайте їх разом з іншими бавовняними або махровими виробами, щоб вони з них не набрали на себе волокна.
- Ніколи не гладьте мікроволокно
- Добре прополіскують їх після використання, для видалення забруднень і мила з мікроволкна.

Відбілювачі руйнують мікронитки з поліестеру і поліаміду, роблячи тканину менш ефективною. Пом'якшувачі покривають тканину своєрідним «м'яким» шаром, що добре для одягу, але вони забивають мікроволокна, скорочуючи їх статичні властивості. Мікроволокно притягає й утримує ворсинки з бавовняних та махрових тканин, таким чином, краще, все-таки, не прати його разом з цими тканинами.

Для видалення сильних плям помістіть серветку в миску з гарячою водою і добре нагрівайте в мікрохвильовій печі. Потім візьміть невелику щіточку і легенько потріть ділянку з плямою, потім виперіть та висушіть як звичайно. (Прання) і сушіння, як звичайно. Деякі використовують ""Concentrated Shout"" для видалення плям. Також Ви можете замочити їх на 30 хвилин у Oxy-Boost, розбавивши його попередньо в гарячій воді.

На відміну від бавовни, яка стає ""жорсткою"", коли Ви сушите її в підвішеному стані, мікроволокно залишається м'яким, що по достоїнству оцінить Ваша сім'я, так як тепер замість жорстких куплених кухонних рушників у Вас будуть прекрасні м'які рушники з мікроволокна.