Вироби для догляду за дітьми - дитячі рушники

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3301
  • 0

Вироби для догляду за дітьми - дитячі рушники

Вироби для догляду за дітьми з мікроволокна - найкращі для Вашого немовляти!

Використання дитячих рушників з капюшоном з мікроволокна, серветок для відрижки і мікрофіброві підгузників допоможе Вам ефективніше піклуватися про вашу дитину, заощадить Ваші гроші та час, плюс забезпечить Вас і Вашої дитини великим комфортом. Технологія виготовлення тканини з мікроволокна як не можна краще підходить для дитячих рушників, серветок для відрижки та підгузків. Купуйте дитячому рушники з мікроволокна вони швидше сохнуть і здатні поглинати в 7 разів більше вологи, ніж їх власна вага. Вміст більш ніж 90 000 волокон на квадратний дюйм тканини, мікроволокно здатне вбирати і утримувати вологу набагато краще, ніж бавовняна або будь-яка інша тканина.

Використання дитячих рушників з мікроволокна як не можна краще підійде після купання Вашого немовляти. Вони дуже м'які і чудово вбирають вологу, і, таким чином, ви зможете легко і швидко висушити його.

Такі вироби для догляду за дітьми як гіпоалергенна замша або махрова серветка для відрижки набагато ефективніше, ніж звичайна бавовняна тканина з-за чудовою здатності вбирати вологу. Мікроволокно може утримувати більше рідини, ніж бавовна, що дозволить Вам значно менше прати. Згортання серветки спочатку вчетверо, а потім знову вчетверо, забезпечить Вам 8 поверхонь для витирання.

Завдяки новій технології виготовлення тканин з мікроволокна, де поглинання вологи відбувається «капілярним» методом, рідина утримується в крихітних проміжках між нитками. Це не тільки допомагає витерти вологу з шкіри, але також і допомагає помітно прискорити процес висихання після прання. Сьогодні мікроволокно є набагато м'якше, ніж було в минулому.

Підгузки з мікрофібри - супер поглиначі вологи.

У нас є підгузники з мікроволокна середнього розміру, тому вони зможуть підійти для дітей різного віку та ваги. Він вбирають вологу набагато краще і служать набагато довше, ніж підгузники з бавовняної тканини. Тканина з поліестеру і поліаміду робить їх м'якими і здатними дуже добре вбирати вологу, тому Вам не знадобляться подвійні вкладки. Їх дуже зручно використовувати на ніч. Ви можете скласти їх втричі і вставити в звичайний тканинний підгузник для більшої безпеки.
Мікроволокно не стає жорстким, на відміну від бавовни, тому підгузники Вашої дитини будуть завжди м'якими.

Ці підгузники можуть замінити серветку для відрижки, тому Вам достатньо перед прогулянкою покласти в сумку запасний для непередбачених ситуацій. Якщо Вам потрібно всього кілька підгузників, Ви ожжете замовити серветки для відрижки, вони ідентичні.

Моя дочка використовувала тканинні підгузники з мікроволокна зі своїм другою дитиною, і вона зазначила, що дитина залишалася сухим значно довше, ніж коли вона використовувала просту бавовняна тканина. Вкладки з мікрофібри швидко вбирали вологу, не допускаючи її тривалого контакту з ніжною шкірою дитини, що було набагато приємніше для нього.

Дослідження показали, що дитячі рушники з капюшоном і тканинні підгузники значно краще для дітей, ніж одноразові. Таким чином, дитина швидше вчиться користуватися горщиком, плюю у нього не буде проблем з висипом на шкірі під підгузників. Дослідження також пов'язують безпліддя у чоловіків з використанням одноразових підгузників в дитинстві.

Поки дитина навчиться «ходити» на горщик, Вам буде потрібно близько 7000 одноразових підгузників, в той час як тканинних - всього 80. І навіть якщо Вам доведеться купити нову пральну машину, це все одно буде дешевше, ніж використання одноразових підгузників. Тканинні підгузники легкі в застосуванні і незрівнянно краще для Вашої дитини та навколишнього середовища.

Не користуйтесь вибілювачами і кондиціонерами для тканини під час прання підгузників.

Для догляду за підгузками з мікроволокна, спочатку сполосніть забруднений підгузник, а потім періть в гарячій воді, використовуючи миючий засіб, яким Ви зазвичай користуєтеся для дитячого прання. Замочування підгузників у Oxy-Boost допоможе зберегти їх білими і чистими. Деякі ще замочують їх у холодній воді між пранням, хоча і перуть в гарячій.

Купуйте дитячі рушники вже сьогодні!