Банні рушники з мікрофібри

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3512
  • 0

Банні рушники з мікрофібри

Банні рушники з мікроволокна стануть самими сухими рушниками, які коли-небудь були у вас!

Банні рушники з мікроволокна найвищої якості, які чудово вбирають вологу і швидко сохнуть дуже добре послужать Вам! Звернувшись в один з наших рушників з мікрофібри ви зможете відчути себе так, немов потрапили в кращий готель, який тільки можна уявити. Це буде найм'якший і найсухіший рушник, який Ви коли-небудь мали. Ці лазневі рушники з мікрофібри ідеально витруть Вас.

У Вас довге і густе волосся і Ви використовуєте фен, для того щоб їх висушити? Тоді вам варто купити банне полотеце відмінно вбире вологу, це те, що Вам потрібно. Воно вбирає вологу набагато краще і швидше, ніж звичайні рушники з бавовни. Ви значно зменшите пошкодженість свого волосся, так як Вам знадобиться набагато менше часу піддавати їх впливу гарячого повітря. Такі рушники також допомагають зберегти природні кучері вашого волосся. Споживачі просто закохуються в мікроволокно, так як можуть набагато простіше і швидше сушити своє волосся, ніж з бавовняними рушниками. вони сушать набагато швидше ніж бавовна. Досить обернути волосся в тканний рушник з мікрофібри, і поки Ви будете займатися домашніми справами, волосся буде майже сухими. Побалуйте себе мікрофіброві рушником!

Рушники з мікроволокна чудово підходять для літніх людей і людей з ніжною шкірою. Все що потрібно зробити, так це накритися ним і легко промокнути шкіру. Використовуючи ж бавовняний матеріал, Вам необхідно терти шкіру, щоб добре витертися, і це зовсім не треба робити, використовуючи лазневі рушники з мікрофібри. Рушник робить роботу за вас! Мікроволокно допомагає зберегти цілісність витонченої і ніжної шкіри, яку легко можна пошкодити грубим бавовняним рушником.

Візьміть такі рушники з собою в рюкзак, коли ви збираєтесь у подорож. Вони займають значно менше місця в сумці і висихають набагато швидше після використання.

Можливо ви перукар або власник салону краси? Купіть банний рушник з ним ви зменшите частоту використання фенів, що, у свою чергу, дасть можливість знизити температуру повітря в приміщенні, і, таким чином, зменшить ваші витрати на кондиціонування. Менше користуючись фенами, Ви довше збережіть волосся здоровими. Рушники з мікроволокна поглинають більше вологи, тому їх потрібно набагато менше ніж звичайних. Вам потрібно буде менше витрачатися на прання, а це знизить ваші експлуатаційні витрати. Рушники з мікрофібри можна також використовувати для очищення дзеркал і келихів. Для цього Вам знадобляться невеликі серветки або рушники для рук.

Всі наші великі і маленькі рушники з мікроволокна мають тривалий термін служби, їх можна прати сотні разів плюс вони нешкідливі для навколишнього середовища й економні, вимагаючи меншої кількості енергії для того, щоб висохнути. Не використовуйте відбілювачі та кондиціонери для тканин під час прання, а також сушіть в пральній машині при низьких температурах.

Ці чудові рушники з мікрофібри складаються на 80% з поліестеру (для м'якості і довговічності) і на 20% з поліаміду для більшої поглинальної здатності. Мікроволокно може вбирати в 7 разів більше вологи, ніж його власна вага, тому ідеально підходить для рушників.

У нас є багато різних розмірів рушників з мікроволокна. У нас є як махрові так і «вафельні» тканини. У нас є все для кожного, від спортивного захисника до плавця, від мандрівника до туриста, і навіть рушники для Вас, які можна використовувати вдома. Тут Ви можете знайти величезні лазневі рушники і рушники для плавання, зручні менші за розміром рушники, для дітей, сушіння волосся, тренажерного залу або подорожей.

У нас ви можете знайти набори, які включають велику банне рушник, рушник для волосся та серветку для прибирання.

Купуйте банний рушник з мікроволокна вже сьогодні!