ЗАХИСТ ВІД МОБІЛЬНОГО ТЕЛЕФОНУ

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3526
  • 0

БІЛИЙ КІТ – дослідження теми ЗАХИСТ ВІД МОБІЛЬНОГО ТЕЛЕФОНУ
В Засобах масової інформації часто можна почути і побачити сюжети про шкідливість випромінювання мобільних телефонів. Показують різноманітні експерименти, як зварюється яйце від випромінювання. Хтось повністю ігнорує таку інформацію. Інші сполохані, починають активно шукати засоби для захисту свого здоров’я. На цій ситуації нечесні ділки заробляють величезні кошти. Де ж справді істина? Кому вірити? Чи існують критерії для перевірки засобів захисту від випромінювання мобільних телефонів?
Природа випромінювання.
Телефон постійно обмінюється хвильовими сигналами з антенами мобільного зв’язку. Частота коливання хвиль звичайного мобільного телефону 1800 мегагерц. Розмовляючи по телефону і тримаючи слухавку біля вуха, електромагнітні хвилі «атакують» все що знаходиться навколо них у просторі, а найближче – клітини головного мозку. З часом це може призвести до розвитку серйозних захворювань(з виступу керівника компанії Білий Кіт Стасевича Володимира Ігоровича).
Як можна зупинити це випромінювання і захиститися від мобільного телефону?

  1. На шляху випромінювання ставити екрани – бар’єри, які мають можливість поглинати хвилі відповідної частоти.
  2.  Гасити хвилю випромінюючи на зустріч їй ще одну хвилю. Так зване динамічне гасіння яке захищає від випромінювання мобільних телефонів.

Які засоби продаються на ринку, що поглинають випромінювання?
Екрани з матеріалу шунгіта. Дуже часто приліплюючи екран на зовнішню частину телефону, електромагнітні хвилю поглинаються лише в одному напрямку – від голови. Але оскільки хвиля не плоска, а просторова, то такий засіб не захищає головний мозок від випромінювання. В певній мірі було б логічно розмістити такий екран на передню частину телефону, але в такому разі ми закриємо екран і клавіатуру – користуватись телефоном одразу стане незручно. Ще один мінус екрану, він гасить потрібний нам мобільний сигнал, погіршуючи якість зв’язку. Як висновок не захищає від випромінювання мобільних телефонів
Засіб компанії Білий Кіт використовує другий описаний нами принцип – принцип динамічного гасіння, або як ми його в школі називали інтерференцією. Російські винахідники потурбувались про те щоб захист від мобільного телефону випромінював у простір хвилю однакової частоти і довжини хвилі, яка присутня у мобільному телефоні. Але як тлумачить фізична теорія інтерферентності дві хвилі можуть накластись і скасувати одна одну, лише якщо одна з них запізнюється на половину фази випромінювання. Якщо б зобразити графік хвиль що випромінюються то всі вершини однієї хвилі співпадають з впадинами іншої в сумі даючи нуль і повністю гасяться.