ЗАХИСТ ВІД мобільного телефону Білого КОТА

  • 30 листопада 2017 00:00:00
  • Нема 0
  • Переглядів: 3681
  • 0

БІЛИЙ КІТ дає відповідь на запитання, які засобине є захистом від випромінювання телефону?

На ринку країн СНД в Москві, Києві ДОНЕЦЬКУ існують різні типи пристроїв, які, як стверджують виробники і продавці захищають мозок людини від негативного випромінювання мобільного телефону.

Але як звичайному покупцеві розібратися у всьому цьому розмаїтті? Як не попастися на вудку невігластва або на відверту брехню?
У цій статті компанія БІЛИЙ КІТ дає короткий аналіз існуючих виробів. І спробує дати критерії для Вашої самостійної оцінки всіх існуючих на ринку захистів від випромінювання мобільних телефонів. Наше завдання: «не зловити для вас рибку, а навчити користуватися вудкою».
Типи засобів які можна придбати в країнах СНД (містах: Москві, Києві, Донецьку).

Зміцнення захисних сил організму

«Метафізичний захист»

Модифікування випромінювання за допомогою малюнку

Вищенаведені назва умовні, їх ніхто так не називає. Ми описали лише сенс «дії» таких захистів.
Що означає «зміцнення захисних сил організму»? Виробники твердять, що їхні засоби, впливають на імунітет організму, і підсилюють його, саме таким чином, що негативне випромінювання нейтралізується. Але тут нічого не можна перевірити, заміряти, довести! Укріплені чи ні «захисні сили» або не укріплені? Як визначити? На жаль, переважна більшість цих пристроїв засновано на невігластві і помилках розробників, або самі розробники - відверті шахраї, які намагаються експлуатувати наше невігластво.

Що означає метафізичний захист від випромінювання телефону? Тут виробники говорять, що пристрій захищає організм людини на надфізичному рівні, і що на фізичному (грубому рівні) визначити цей вплив зовсім неможливо. У цьому випадку проявляється чисте шахрайство, і такі ділки захищають себе на 100%, тому що виміряти такий вплив неможливо, немає інструментів. Якщо ви чуєте такі фрази: тонка фізична аномалія, поляризація вакууму, торсіонні поля, структури вищого порядку. Знайте це спроби шахраїв нажитися на реальній проблемі.

Що означає модифікування випромінювання за допомогою малюнку? Певні вчені з ДОНЕЦЬКА заявляють, що прикріплюючи до телефону голографічний резонатор, з нанесеним певним малюнком. Русинок у свою чергу має властивість модифіковати потоки торсіонного випромінювання. У кращому випадку такий пристрій результат безграмотності і неуцтва, але ми впевнені, що це обман. Компанія БІЛИЙ КІТ пропонує реальний захист від випромінювання - дивіться в каталозі продукції.